Restauracja
Pizza

Zamawianie pysznego jedzenia poprzez internet

Jeszcze parę lat wstecz zamawianie jedzenia do domu było zachcianką dającą się zrealizować tylko w większych miejscowościach. Dziś pizza na telefon to standard. Nieważne czy to wielkie miasto, czy małą miejscowość, prawdopodobnie już wszystkie pizzerie zapewniają dowóz do domu.
Kulinarny kalejdoskop Zurychu

Na co zwrócić uwagę szukając dobrej restauracji?

Jest mnóstwo opcji spędzenia wolnego czasu, szczególnie z wybranką serca. Począwszy od spaceru po parku, przez kino, wesołe miasteczko, teatr, do kolacji w restauracji. Rolą faceta w takiej sytuacji będzie zapewnienie wygody, atrakcji i przyjemnie spożytkowanego czasu dziewczynie – bądź damie – przecież utarło się, że to on zaprasza ją, nie odwrotnie.
Ślub na stadionie, młoda para

Polskie wesela zyskują popularność za granicą

Ostatnio coraz więcej cudzoziemców decyduje się na organizację zaślubin i wesela w Polsce. Nasz kraj jest wyjątkowo pociągający dla odwiedzających z zachodu, gdzie mimo postępującej tendencji do zrównywania cen, wciąż jeszcze jest drożej niż u nas.
ekskluzywne jedzenie

Restauracja do przygotowania na chrzciny w najbliższej okolicy

Większość z nas co najmniej kilka razy w życiu staje przed koniecznością organizacji jakiejś imprezy okolicznościowej. Planujemy przyjęcie weselne, chrzciny, komunię dla dziecka, czasem musimy zorganizować służbowy bankiet. Jest tego dużo, zatem warto wiedzieć jak się do tego zabrać. Mamy tak naprawdę dwa wyjścia.
Mierzeja Helska, morze

Święta nad Bałtykiem

Przestrzeganie utartych zwyczajów to dobra rzecz, pomaga znaleźć pewnik w życiu. Czasami jednak warto odrzucić schematy i przedsięwziąć coś świeżego. Dlatego trafnym pomysłem na ten rok może być Wielkanoc nad morzem!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.