Narty
Góry zimą

Sezon narciarski czas rozpocząć.

Styczeń trwa w najlepsze, jest to doskonały czas dla fanów śnieżnego szaleństwa. Stoki narciarskie w Zakopanem mają prawdziwe natarcie narciarzy. Nic w tym dziwnego, warunki bowiem na zimowe wojaże są wymarzone.
Odzież sportowa termoaktywna, narty

W jaki sposób odpocząć za niedużą kwotę?

Każdy z nas chciałby odpocząć, lecz w końcu zdecydowana większość osób najzwyczajniej w świecie nie zarabia zbyt wiele. Czyli generalnie należy bardzo skrupulatnie analizować wszystkie wydatki. Co zatem można zrobić, jeżeli nasze fundusze są ograniczone, lecz pragniemy gdzieś pojechać? Całe szczęście, iż można bez problemu podać kilka interesujących pomysłów, dzięki to którym możemy rewelacyjnie przeżyć kilka-kilkanaście dni.

Zróżnicowane sposoby na wakacje

Wielkimi krokami zbliża się lato, więc z pewnością jest to bardzo dobry moment aby zacząć przygotowywać plany dotyczące tego, gdzie je spędzimy.
wakacje - Majorka

Ciekawe sposoby na spędzanie wakacji w Europie - opalanie czy narciarstwo?

Jest dużo metod na spędzanie wolnego czasu. Sposoby te są nierzadko zależne od indywidualnych upodobań, ale także od możliwości finansowych oraz od pory roku. Dla przeważającej liczby osób termin urlop kojarzy się tylko z letnimi wakacjami. Wybierają oni w większości przypadków wypoczynek o charakterze biernym, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest sprzyjający klimat i blisko do morza.
Cellulit można pokonać dietą

Najczęściej odwiedzane przez naszych rodaków zagraniczne miasta

Wypoczynek to coś na pewno istotnego dla wszystkich osób. Przecież jeżeli w ciągu tygodnia roboczego jesteśmy w pracy kilkadziesiąt godzin, kilka miesięcy pod rząd, trudno nie czuć zmęczenia. I właśnie dlatego bez dwóch zdań warto odpocząć gdzieś za granicą. Dlaczego nie w kraju? Tak naprawdę każdy człowiek powinien co jakiś czas pojechać za granicę, chociażby po to, aby zobaczyć coś ciekawego, zwiedzić fantastyczne budowle, itp.

Oferty biur turystycznych - polecane miejsca

Biuro turystyczne jest miejscem, gdzie można zaplanować upragniony wyjazd zagraniczny lub ustalić miejsce spędzania zbliżających się wakacji. Pracownicy biur turystycznych mają za zadanie znaleźć jak najbardziej korzystne oferty, dostosowane do indywidualnego klienta.
wakacje w Hiszpanii

Sposoby na wakacje na Zachodzie Europy - plaża czy góry?

Istnieje dużo sposobów na spędzanie wolnego czasu. Metody te są często uzależnione od indywidualnego gustu, ale również od posiadanych funduszy oraz od pory roku. Dla większości osób termin urlop kojarzy się tylko z letnimi wakacjami. Wolą oni w większości przypadków wypoczynek bierny, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest ciepły klimat i blisko do morza.
sporty zimowe

Szaleństwa zimowe na narciarskim stoku, czyli co jest niezbędne, aby rozpocząć przygodę z narciarstwem.

Wiele osób wyobrazić sobie nie może zimy bez co najmniej kilku wyjazdów na snowboard albo narty. Polska jest w tej dobrej sytuacji, że w zasadzie cała południowa strona to są góry, w których w zimie pracuje mnóstwo narciarskich ośrodków i wyciągów. Poza tym całkiem blisko znajdują się Alpy, a tam warunki do jazdy są wręcz doskonałe.

Nie tylko Zakopane

Jeżeli myślisz o wycieczce w Tatry, przemyśl, czy nie warto zwiedzić odmienny kurort niż popularne Zakopane. Podhale kryje w sobie sporo atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez rodaków. Klasycznym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która jest położona tylko dwadzieścia km od Stolicy Tatr. Jest to zaciszna i niewielka miejscowość górska, która gwarantuje wiele atrakcji dla przyjezdnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.