Miejscowości
w drodze

Turystyka w Polsce, czyli miasta które powinieneś odwiedzić. Co radzą specjaliści

Nowe badania w kwestii turystów odwiedzających Polskę pokazują, że jest to kraj chętnie odwiedzany przez obywateli państw sąsiadujących – Niemiec, Czech, Ukrainy i tak dalej. Od czasu otwarcia granic, coraz częściej przyjeżdżają mieszkańcy odleglejszych państw europejskich – Francji, Hiszpanii, czy Włoch. Polskę sporadycznie zwiedzają osoby z innych kontynentów, takich jak Azja, Australia czy Ameryka południowa.
wiatraki

Czy warto spędzić urlop nad polskim morzem?

wiatraki

Czy warto spędzić urlop nad polskim morzem?

Czy Bałtyk może konkurować z innymi światowymi miejscowościami? Na pierwszy rzut oka wydaje nam się to zupełnie niemożliwe. Ma to konkretne odzwierciedlenie w urlopowych wyborach Polaków. Od wielu sezonów udajemy się na zagraniczne wycieczki.
Kwiat magnolii gwieździstej

Kwiaciarnie w różnych miastach

Ładne rośliny od wieków uważane są za dziedzinę, jakiej można oddać życie. Kwiaty dają zagwarantować sobie codzienną porcję relaksu także w niewielkim, domowym ogródku, kiedy próbujemy odchwaszczać nieduże rabatki z bratkami, nasturcjami i pozostałymi prostymi kwiatami. Wielu ludziom zapewniają hobby, gdy starają się trzymać wymagające w pielęgnacji i rozmnażaniu storczyki, orchidee i pozostałe egzotyczne rośliny, jakim należy zapewniać specyficzne warunki. No i w końcu: kwiaty pozwalają wypowiedzieć najrozmaitsze uczucia, choć ta gałąź prawideł savoir vivre'u została już trochę zatracona...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.