Miejscowości
w drodze

Turystyka w Polsce, czyli miasta które powinieneś odwiedzić. Co radzą specjaliści

Najnowsze badania w kwestii turystów przyjeżdżających do Polski udowadniają, że jest to kraj najchętniej zwiedzany przez mieszkańców państw sąsiednich – Niemiec, Czech, Ukrainy itp. Od czasu otwarcia granic, coraz chętniej przyjeżdżają obywatele dalej położonych krajów europejskich – Francji, Hiszpanii, lub Włoch. Polskę nie za często odwiedzają turyści z innych kontynentów, takich jak Azja, Australia czy Ameryka południowa.
Kwiat magnolii gwieździstej

Kwiaciarnie w różnych miastach

Ładne kwiaty od wieków uznawane są za dziedzinę, jakiej da się poświęcić życie. Kwiaty pozwalają zagwarantować sobie codzienną porcję relaksu także w drobnym, domowym ogródku, gdy próbujemy pielić niewielkie klomby z bratkami, nasturcjami i pozostałymi niewymagającymi kwiatami. Niektórym ludziom zapewniają hobby, gdy starają się hodować wymagające w pielęgnacji i hodowli storczyki, orchidee i inne egzotyczne rośliny, którym trzeba dawać specyficzne warunki. No i wreszcie: kwiaty pozwalają wyrazić najrozmaitsze emocje, chociaż ta część prawideł savoir vivre'u została już trochę zatracona...
wiatraki

Czy warto spędzić urlop nad polskim morzem?

wiatraki

Czy warto spędzić urlop nad polskim morzem?

Czy Bałtyk jest w stanie konkurować z innymi światowymi miejscowościami? Na pierwszy rzut oka myślimy, że jest to całkowicie nierealne. Posiada to konkretne odbicie w wakacyjnych wyborach Polaków. Od wielu sezonów udajemy się na zagraniczne wycieczki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.