Nieruchomości
salon z drewnianymi meblami

Wyposażenie nowoczesnych pomieszczeń mieszkaniowych – rolety w dekoracji okien to przykład

Nie można nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że dom jest jedną z najważniejszych kwestii w życiu każdego z nas. Nic w tym dziwnego, bowiem spędzamy w nim zdecydowaną większość swojego czasu, zwłaszcza tego wolnego. Zakup mieszkania jest chyba największym przedsięwzięciem jakie się w życiu realizuje.
Gdańsk

Przeprowadź się nad morze

Czy zastanawialiście się kiedyś nad wyprowadzką na Pomorze? Trójmiasto może być dobrą lokalizacją, jeśli pragniemy mieszkać blisko morza, jednocześnie rozbudowując swoją karierę w jednej z najszybciej rozbudowujących się miejsc w naszym kraju to strzał w dziesiątkę. Owszem, ceny lokali są dość wysokie, ale wybór jest tak wielki, że uda się znaleźć coś na naszą kieszeń. Jeśli chodzi o mieszkania Gdańsk ma ich na rynku całe mnóstwo, tak nowych jak i z drugiej ręki.
wnętrza

Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie?

Podejmując decyzję o rozpoczęciu poszukiwań pierwszego mieszkania, musimy dokonać wyboru między nowym lokalem, który oferuje deweloper a lokalem z tzw. rynku wtórnego. Mimo ogólnie panującej opinii, według której „nowe jest lepsze”, wybór nie jest wcale łatwy i wymaga głębszego przemyślenia oraz określenia własnych oczekiwań i możliwości.

Biuro projektowe w Warszawie

Projektowanie konstrukcji budowlanych to wyzwanie, które trzeba bezdyskusyjnie złożyć na ręce specjalistów. To jasne, że od dobrej konstrukcji domu zależy życie mieszkańców. Z tej przyczyny plany budynku muszą odznaczać się porządną jakością i stabilnością. Rysowanie ich na własną rękę przez osoby, które nie mają za sobą odpowiednich szkół i nie odznaczają się solidnym doświadczeniem, jest czymś niebezpiecznym. Jeżeli pragniesz skonstruować nieruchomość, musisz zatrudnić biuro projektowe, w ramach którego pracują zdolni architekci.
Ściana jak nowa

Na co zwracać uwagę podczas wybierania domu?

W nowym tysiącleciu w czasie szukania wyśnionego mieszkania trzeba zatroszczyć się o bardzo wielką liczbę spraw. Zadać sobie chociażby pytania o lokacje o dojazd do salonów usługowych i o ewentualne miejsce parkingowe bądź jego brak. Trudno jednak dokonać wyboru, mając do dyspozycji potężną liczbę rozmaitych ofert intrygujących nieruchomości. Genialnym posunięciem będzie więc wpisanie w wyszukiwarkę zapytania nieruchomości Wrocław.
Deweloper Spółka opinie

Działki pod budowę na północnym zachodzie kraju

Do ojczyzny na dobre przyszedł kryzys ekonomiczny, wszelkie wyniki gospodarcze spadają. To nie znaczy jednak, że powinno się wstrzymać wszystkie inwestycje – zawsze bowiem da się wykreować biznes, który przetrwa nawet w trudnych czasach. Powinno się rzecz jasna przed wystartowaniem przedsiębiorstwa dobrze przemyśleć, znaleźć wady i atuty.
dom jednorodzinny

Budujemy nowy dom

Wszyscy kojarzymy dawne przysłowie, że mężczyzna przed odejściem powinien powołać na świat syna, posadzić drzewko i skonstruować dom. To porzekadło być może było aktualne dawno temu, gdy człowiek najczęściej samodzielnie budował schronienie. Współcześnie takie zadanie powinno przejąć dobre biuro projektowe, które trudni się takimi odpowiedzialnymi rzeczami, jak np. projektowanie konstrukcji żelbetowych. Jeżeli nie posiadasz wykształcenia z dziedziny budowlanej, nie powinieneś samodzielnie zajmować się takimi wyzwaniami.
Okna dla luksusowych nieruchomości

Pierwsze mieszkanie - z rynku pierwotnego a może wtórnego?

Podejmując decyzję o rozpoczęciu poszukiwań pierwszego mieszkania, musimy dokonać wyboru między nowym lokalem, który oferuje deweloper, a nieruchomością z tzw. rynku wtórnego. Pomimo ogólnie obowiązującej opinii, według której „nowe jest lepsze”, decyzja nie jest wcale łatwa i wymaga głębszego przemyślenia oraz zidentyfikowania własnych potrzeb i możliwości.
Poznań

Apartamenty w dużych miastach

Od niedawna trwa krach na rynku domów jednorodzinnych. Mały popyt na wille przełożył się na inwestycje w luksusowe budownictwo. W wielkich miastach apartamentowce rosną w oczach. Wystarczy spojrzeć na wrocławski Sky Tower i stołeczny drapacz chmur Złota 44.
osiedle mieszkaniowe

Zadbaj o dobrą pieczę dla swej wspólnoty mieszkaniowej i budynku, by otrzymać gwarancję, że wszystko jest dopilnowane

Wspólnota mieszkaniowa okazuje się naprawdę ważną komórką, gdyż zajmuje się wszelkimi zagadnieniami związanymi z zastosowaniem obiektu mieszkalnego. Tworzą ją właściciele poszczególnych mieszkań, a nadzór nad jej działaniem zazwyczaj poleca się specjalnym firmom. W ich rękach leży, aby zadbać o należyty stan budynku i zadbać o wszelkie sprawy związane z zawieraniem umów, egzekwowaniem należności i tym podobne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.