Nieruchomości
Gdańsk

Przeprowadź się nad morze

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek nad przeniesieniem się na Pomorze? Trójmiasto może być dobrą lokalizacją, jeżeli chcemy mieszkać niedaleko morza, jednocześnie rozwijając swoją karierę w jednej z najszybciej rozwijających się miejsc w Polsce to idealny wybór. Oczywiście, ceny mieszkań są dość duże, ale wybór jest tak wielki, że możemy wyszukać coś na naszą kieszeń. Gdy idzie o mieszkania Gdańsk ma ich w ofercie ogromną liczbę, tak nowych jak również z rynku wtórnego.
Deweloper Spółka opinie

Działki pod budowę na północnym zachodzie kraju

Do ojczyzny dowlókł się kryzys ekonomiczny, różne wyniki gospodarcze spadają. To nie znaczy jednak, że powinno się zastopować wszystkie projekty – zawsze bowiem można uruchomić interes, który przetrwa nawet w ciężkich warunkach. Powinno się naturalnie przed wystartowaniem przedsiębiorstwa dobrze przemyśleć, znaleźć wady i atuty.
wnętrza

Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie?

Decydując się na rozpoczęcie poszukiwań własnego mieszkania, stajemy przed koniecznością dokonania wyboru pomiędzy nowym mieszkaniem, które oferuje deweloper a nieruchomością z tzw. rynku wtórnego. Pomimo ogólnie obowiązującej opinii, według której „nowe jest lepsze”, wybór nie jest wcale łatwy i wymaga głębszego przemyślenia oraz zidentyfikowania własnych potrzeb i możliwości.
mieszkanie

Dom od pierwszego właściciela czy z rynku pierwotnego? - co lepiej jest nabyć

Planując zakup mieszkania bardzo często rozważamy co jest korzystniejszym rozwiązaniem – sięgnięcie po usługi dewelopera, czy szukanie lokalu na rynku wtórnym. Każde z nich ma swoje zalety. Mieszkanie z rynku pierwotnego ma rzecz jasna wiele zalet. Przede wszystkim możemy być pewni, że zamontowane instalacje posłużą przez wiele lat bez konieczności ich wymiany. Jako pierwsi lokatorzy możemy swobodnie decydować o kolorze ścian, czy możliwych przeróbkach tak, by optymalnie dostosować mieszkanie do naszych potrzeb.
Okna dla luksusowych nieruchomości

Pierwsze mieszkanie - z rynku pierwotnego a może wtórnego?

Podejmując decyzję o rozpoczęciu poszukiwań pierwszego mieszkania, stajemy przed koniecznością dokonania wyboru między nowym mieszkaniem, które oferuje deweloper, a mieszkaniem z tzw. rynku wtórnego. Pomimo ogólnie panującej opinii, według której „nowe jest lepsze”, wybór nie jest wcale łatwy i wymaga głębszego przemyślenia oraz określenia własnych oczekiwań i możliwości.
Poznań

Apartamenty w dużych miastach

Od niedawna jesteśmy świadkami krachu na rynku nieruchomości jednorodzinnych. Mały popyt na tego typu obiekty wpłynął na inwestycje w luksusowe budownictwo. W większych ośrodkach miejskich apartamentowce rosną jak na drożdżach. Wystarczy spojrzeć na wrocławski Sky Tower i stołeczny drapacz chmur Złota 44.
pomiar

Geodezja w praktyce. Zobacz najważniejsze informacje

Geodezja to dyscyplina badawcza mająca znaczne znaczenie w przynajmniej kilku płaszczyznach życia i biznesu. Praca geologa opiera się na planowaniu i dokonywaniu pomiarów i obliczeń geodezyjnych, tworzeniu zestawień wyników, aktualizacji danych oraz innych zadaniach niewymienionych powyżej a niezbędnych.
Płyty ogniochronne firmy Knauf

Warszawa i jej nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości nieustannie się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale również lokali dedykowanych do prowadzenia biura czy sklepu. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w Google np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” na pewno skraca czas poszukiwań i zwiększa szansę na znalezienie miejsca, które będzie odpowiadać naszym indywidualnym oczekiwaniom.
lokal użytkowy

Czy odnalezienie nieruchomości zarówno taniej jak i nadającej się do użytku to rzeczywiście coś niewykonalnego?

Większość osób natrafiło w przeciągu swego życia na niezwykle uciążliwy kłopot, jakim niezaprzeczalnie jest odnalezienie nieruchomości i jej wynajęcie. W tej chwili przeszukujemy dosłownie każdą witrynę internetową z anonsami, tocząc walkę między tym co nam się podoba, a tymi na co nas stać. Każdy, kto miał okazję przebrnąć przez taką szkołę życia, wie, że pod żadnym pozorem nie jest to proste, a z każdą nieowocną dobą nasza frustracja rośnie.
apartamenty

Wynajem pomieszczeń

Szukanie mieszkania do wynajęcia bywa męczące. Zdarza się, że może się udać już po kilku dniach, ale można też szukać dla siebiemiejsca tygodniami. Stolica jest pełna ciekawych ofert – jak ustrzec się odbłędu?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.