Szkoły
perkusja

Jak przyswoić sobie grę na perkusji?

Któż z nas, oglądając klipy ulubionych wykonawców nie rozmyślał choć raz o tym, żeby potrafić grać na którymś instrumencie, założyć własną kapelę, dawać koncerty, nagrywać płyty i wieść żywot rockendrollowca? Chyba zdarzyło się to wszystkim. Większość ludzi jednak zatrzymuje się przy wyobrażeniach, a przecież zrealizowanie chociażby części jest tak proste|! W każdym wieku można nauczyć się grać i przyłączyć się do amatorskiego zespołu, albo nawet utworzyć własny.
Fototapety taniec

Nauka tańca hip hop jako rodzaj spędzania wakacji

Szkoła tańca to właściwy sposób na spędzenie laby, tutaj też tworzą się odkrywcze, nierzadko zaszufladkowane pasje jakie drzemią w którymkolwiek z nas. szkoły oferują wszelakie style tańca, także dla wszelkich grup wiekowych – z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Dzieci w szkole

kaligrafia dla najmłodszych

Nauka pisania dla dzieci jest zwykle dużym trudnością. Aby ją ułatwić, warto wykonywać ćwiczenia ruchowe oraz przygotowywać dziecko do poznawania pisma.Z poniższego tekstu dowiecie się jak praktykować z najmłodszymi, aby byli dobrze przygotowani do nauki w szkole.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.