Wilgoć
klimatazacja

Użycie klimatyzacji i osuszaczy powietrza w codzienności

Od czasów, kiedy jednemu inteligentnemu człowiekowi był potrzebny jakiś sprzęt do suszenia papieru, trochę wygodniejsze stało się nasze życie w najgorętsze skwary. Jak to było? Pewien Brytyjczyk, znajdując się w skomplikowanej rozterce w swoim zakładzie, w jakim obecna była przeraźliwa wilgoć, a on miał w tym miejscu mnóstwo papieru, stworzył urządzenie, jakie odciągało z powietrza nadmiar pary wodnej. Nie byłoby to pewnie na tyle spektakularne osiągnięcie, gdyby nie to, że działaniem ubocznym pracy tego wynalazku było ochładzanie powietrza. W taki sposób powstały klimatyzatory.
grzyby

Jak pokonać wilgoć w domu?

Kłopot nadmiaru wody jest dosyć typowy. Zwykłe kuchenne czynności mogą wpłynąć na wysokość poziomu wilgoci. Pojawić mogą się grzyby. Jak radzić sobie z wilgocią?
Projekt domu Lara rekomendowany przez pracownię projektową MTM STYL

Światło zewnętrzne

Krasa naszego domu, ogrodu czy również tarasu znakomicie zaakcentuje oświetlenie zewnętrzne. Dzięki niemu również możemy swobodnie przemieszczać się po zmroku. Na podjazdach czy też przy drzwiach wejściowych świetnie będą pasować lampy z czujnikiem. Dają one silne światło na niezbyt długi okres.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.