Kafelki
Umywalka

Jak się przygotować do remontu łazienki, jak odpowiednio rozplanować środek tego pomieszczenia.

Łazienka to jedno z trudniejszych i kosztowniejszych do urządzenia domowe pomieszczenie, mimo że będzie zajmować najmniejszą powierzchnię. Jednak jej kompletny remont wiąże się z kilkoma dniami robót i wydatkami co najmniej dziesięciu tysięcy. Dużą część wydatków zajmuje robocizna, szczególnie jeśli na początku niezbędne jest pozbycie się starych płytek, także nowe płytki będą kosztować okrągłą sumę. Do tego dochodzi położenie instalacji, zakup wanny, umywalki i WC, oraz wszystkich koniecznych akcesoriów.
łazienka

Gustownie wyposaż łazienkę

Wystrój salonu czy sypialni wydaje się małym pikusiem przy dylemacie, jakim jest wyposażenie łazienki. Jest to wina tego, że łazienka musi być funkcjonalna i komfortowa. Sęk w tym, jak pogodzić użyteczność z zachowaniem przestronności, by nie obijać się o sprzęt odwiedzając nocną porą toaletę.

Czasy kafli i płytek

Wszyscy pamiętamy czasy, gdy na aranżację mieszkania trzeba było oszczędzać pieniądze przez dwadzieścia lat. Dostęp do produktów do wykończenia był bardzo ograniczony – boazeria na ścianach czy tapeta na ścianach były oznaką dobrobytu. Zakupy w nowoczesnym markecie budowlanym przyprawi niejednego o ból głowy. Ozdobienie podłóg czy oryginalne ich wykończenie zależy tylko od tego ile pieniędzy możemy przeznaczyć a także naszej pomysłowości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.