Kafelki
Umywalka

Jak się przygotować do remontu łazienki, jak odpowiednio rozplanować środek tego pomieszczenia.

Łazienka to jedno z trudniejszych i kosztowniejszych do wyremontowania pomieszczenie w domu, pomimo że będzie zajmować najmniej powierzchni. Lecz jej kompletny remont będzie się wiązał z kilkoma dniami robót i kosztami przynajmniej kilkunastu tysięcy złotych. Dużą część wydatków zajmuje sama robocizna, zwłaszcza jeżeli na początku konieczne będzie pozbycie się starej glazury, także nowe płytki kosztują sporo pieniędzy. Do tego dochodzi położenie wszystkich instalacji, kupno WC, umywalki i wanny, a także wszystkich koniecznych drobiazgów.

Czasy kafli i płytek

Każdy z nas wspomina chwile sprzed kilkunastu lat, kiedy na remont kuchni czy łazienki musieliśmy zbierać pieniądze przez dziesięć lat. Wybór artykułów do wykończenia był bardzo ograniczony – boazeria na ścianach czy kasetony na suficie były oznaką dobrobytu. Zakupy w nowoczesnym supermarkecie budowlanym spowoduje u wielu o ból głowy. Ozdobienie podłóg czy nietuzinkowe ich wykończenie uzależnione jest tylko od zasobności naszego portfela i naszej wyobraźni.
łazienka

Gustownie wyposaż łazienkę

Urządzenie salonu czy kuchni wydaje się małym pikusiem przy problemie, jakim jest wyposażenie łazienki. Jest to spowodowane tym, że łazienka powinna być funkcjonalna i wygodna. Pułapka zasadza się w tym, jak pogodzić użyteczność z nienaruszaniem przestronności, nikt nie chce tłuc się o sprzęt wizytując po ciemku toaletę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.