Obraz
sypialnia   slider

Reprodukcje oryginalną formą ozdoby ścian

Prawdopodobnie każdy z nas ma w domu choć jeden obraz albo plakat. Najczęściej na ścianach wieszamy reprodukcje dzieł największych twórców lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Lubiane są również abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo modne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla surowego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno obrazów.
sypialnia   slider

Ściany Twojego mieszkania też mogą mieć duszę

Dumałeś kiedyś nad tym, co nadaje czterem kątom duszę? Jest dużo elementów wystroju, które znacząco wpływają na całość. Kluczowe jest nasłonecznienie – orientacja domu, wielkość i kształt okien. Wpływa też intensywnie kolor ścian. Barwy rozróżniają się na dwie główne kategorie: gorące i zimne. No i muszę wspomnieć o meblach – modernistyczne, drewniane, proste.
aparat cyfrowy

Interesująca fotografia na Gwiazdkę

Życie dookoła jest ciągle dokumentowane, codziennie na Facebooka trafiają tysiące zdjęć. Jeśli ktoś z twojej rodziny nie posiada jeszcze takiego urządzenia, aparaty i kamery cyfrowe będą perfekcyjnym upominkiem na nadchodzące Święta. Przypatrzmy się trzem interesującym aparatom, oferowanym na krajowym rynku.
Pokój dziecięcy, fototapety ze zwierzętami

Czy dziki niedźwiedź może zamieszkać w dziecięcym pokoju?

Pokoje naszych dzieci to przestrzeń ważna szczególne - ich oaza, w której jeśli tylko czują potrzebę, mogą skryć się przed całym światem, zanurzyć w świat fantazji i czuć się naprawdę dobrze. Postarajmy się, aby była to strefa przyjazna i estetyczna - taka, do której dzieci będą z radością wracały. Przy projektowaniu pokoju dziecięcego zasadniczą kwestią okazuje się to, aby mebelki dla dzieci były odpowiednio wygodne. Inaczej mówiąc muszą być one ściśle przystosowane do potrzeb oraz preferencji, a tym samym także i wieku maluchów.
Takie wymagania posiadamy my, dorośli. Dziecinatomiast posiadają jeden, zasadniczy warunek: w ich pokoju ma być ładnie.

Czy kierować się podczas wyboru najlepszego obiektywu?

Obiektywy znanych firm, które na krajowym rynku znalazły zastosowanie już dawno oraz mogą poszczycić coraz większym wzięciem i zainteresowaniem konsumentów, mogą zapewnić ogromny wybór rozmaitych modeli. Najwyższej jakości sigma 10-20, dzięki której można wykonać doskonałej jakości fotografii nawet używając aparatu bezlusterkowego. Profesjonaliści stawiają na obiektyw sigma 70-200, który dostępny jest w szczególnie atrakcyjnej cenie w sklepach markowych na terenie kraju.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.