Konsole
konsola ps

Strzelanki od lat szczególnie doceniane

Od lat uznawana przez entuzjastów gier na konsolę Fifa 14 ps3 wychodzi do zainteresowanych z nową ofertą. Ulepszona grafika, mnogość możliwych funkcji, intuicyjność czy bezsprzecznie najwyższa jakość gry od dawna zyskują z dnia na dzień coraz większą liczbę sympatyków. Fani nie ukrywają swego zadowolenia z otrzymywanej rozrywki i na właściwych forach internetowych wymieniają się swoimi spostrzeżeniami, wiedzą oraz doświadczeniem.
gry

Polecane gry na konsole

W dzisiejszych czasach jesteśmy świadkami, kiedy gry komputerowe nie mają już tak korzystnie w zdobywaniu kolejnych graczy, czy też utrzymania zainteresowania przez obecnych graczy. Jest to spowodowane w przeważającej mierze tym, że konsole, a więc Xbox, Play Station, czy również inne konsole, dają bardzo dobrą rozrywkę poprzez rozmaite gry, odnoszące się do tematyki sportowej, jak także przygodowej, wojennej i wielu innych. Aktualnie ps3, który jest już od pewnego czasu dostępny w sprzedaży, zawiera sporo gier, jakie zostały stworzone wyłącznie na tę konsolę. Również pojawia się dużo nowych gier, które w dużej mierze odbiegają poziomem w sensie pozytywnym od gier stricte komputerowych.

Gry specjalnie dla najmłodszych

Jeszcze jakiś czas temu dzieci po lekcjach ciskały plecaki w kąt i leciały na podwórko. Do domu trzeba ich było przyprowadzać siłą. To przecież poza nim działy się najfajniejsze historie. Można było zrobić domek na drzewie lub pograć w ganianego. Chłopaki całymi dniami kopali w piłkę, a dziewczyny bawiły się w dom. Dzieci dosłownie żebrały u rodziców o jeszcze jedną godzinkę zabawy.
konsola X-box 360

Mała historia konsol video

Uniwersum gier, powiedzmy, komputerowymi, jest olbrzymią branżą przemysłu rozrywkowego, która posiada swoich znanych producentów, kultowe marki, swoje festiwale nowinek, prestiżowe trofea... Jest to dzisiaj tak duża branża, jak cały rynek produkcji kinowych z jego studiami w Hollywood i najsłynniejszymi producentami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.