Konsole
konsola X-box 360

Mała historia konsol video

Świat gier, nazwijmy je, komputerowymi, jest dużą gałęzią show biznesu, która ma swoich wielkich twórców, kultowe marki, własne targi nowości, prestiżowe nagrody... Jest to dziś tak duża branża, jak cały rynek produkcji kinowych z jego studiami hollywoodzkimi i największymi producentami.
gry

Polecane gry na konsole

W obecnych czasach jesteśmy świadkami, gdy gry komputerowe nie mają już tak komfortowo w pozyskiwaniu nowych graczy, czy także utrzymania zainteresowania przez dotychczasowych graczy. Jest to spowodowane w przeważającej mierze tym, że konsole, a więc Xbox, Play Station, czy również inne konsole, dają imponująco dobrą rozrywkę poprzez różnorodne gry, odnoszące się do tematyki sportowej, jak też przygodowej, wojennej i wielu innych. Obecnie ps3, jaki jest już od pewnego czasu dostępny w sprzedaży, posiada niesamowicie dużo gier, które zostały wykonane specjalnie na tę konsolę. Także pojawia się niesamowicie dużo nowych gier, które w dużej mierze odbiegają poziomem w sensie pozytywnym od gier stricte komputerowych.

Gry specjalnie dla najmłodszych

Jeszcze kilka lat temu dzieci po szkole rzucały plecaki pod biurko i leciały na dwór. Do domu trzeba ich było przyprowadzać siłą. To właśnie poza nim wyprawiały się najlepsze rzeczy. Można było zrobić domek na drzewie albo pobawić się w chowanego. Chłopaki godzinami kopali w piłkę, a dziewczynki bawiły się lalkami. Dzieciaki wręcz żebrały u opiekunów o dodatkową godzinkę zabawy.
konsola ps

Strzelanki od lat szczególnie doceniane

Od lat uznawana przez koneserów gier na konsolę Fifa 14 ps3 wychodzi do zainteresowanych z dalszą propozycją. Polepszona grafika, mnogość możliwych funkcji, intuicyjność i bezsprzecznie doskonała jakość gry od dawna zyskują z dnia na dzień coraz większą liczbę sympatyków. Fani nie ukrywają swego zadowolenia z otrzymywanej rozrywki i na odpowiednich forach internetowych wymieniają się swoimi spostrzeżeniami, wiedzą oraz doświadczeniem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.