Konsole
konsola X-box 360

Mała historia konsol video

Świat gier, nazwijmy je, komputerowymi, jest olbrzymią branżą przemysłu rozrywkowego, która ma swoich słynnych producentów, legendarne produkcje, własne targi nowinek, wartościowe nagrody... Jest to dziś tak duża branża, jak cały rynek filmowy z jego studiami hollywoodzkimi i najsłynniejszymi reżyserami.

Gry specjalnie dla najmłodszych

Jeszcze jakiś czas temu dzieciaki po szkole rzucały torby pod biurko i biegły na dwór. Do domu trzeba ich było zaciągać na siłę. To właśnie poza nim działy się najfajniejsze rzeczy. Można było zrobić domek na drzewie lub pobawić się w podchody. Chłopcy godzinami kopali w piłkę, a dziewczyny bawiły się w dom. Dzieci wręcz żebrały u rodziców o dodatkową godzinę na dworze.
gry

Polecane gry na konsole

W panujących czasach jesteśmy świadkami, kiedy gry komputerowe nie mają już tak komfortowo w pozyskiwaniu kolejnych graczy, czy również utrzymania zainteresowania przez aktualnych graczy. Jest to spowodowane zwłaszcza tym, że konsole, a więc Xbox, Play Station, czy także inne konsole, dostarczają niesamowicie dobrą rozrywkę przez różnorakie gry, odnoszące się do tematyki sportowej, jak również przygodowej, wojennej i wielu innych. Obecnie ps3, jaki jest już od pewnego czasu dostępny w sprzedaży, zawiera wiele gier, które zostały wykonane tylko na tę konsolę. Także pojawia się wiele nowych gier, które znacznie odbiegają poziomem w sensie pozytywnym od gier stricte komputerowych.
konsola ps

Strzelanki od lat szczególnie doceniane

Od lat uznawana przez koneserów gier na konsolę Fifa 14 ps3 wychodzi do zainteresowanych z dalszą odsłoną. Ulepszona grafika, mnogość dostępnych funkcji, intuicyjność czy niewątpliwie najwyższa jakość gry od dawna zdobywają z dnia na dzień coraz większą liczbę sympatyków. Fani nie ukrywają swego zadowolenia z otrzymywanej rozrywki oraz na właściwych forach internetowych wymieniają się swoimi spostrzeżeniami, wiedzą oraz doświadczeniem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.