Konsole
gry

Polecane gry na konsole

Obecnie jesteśmy świadkami, gdy gry komputerowe nie mają już tak komfortowo w pozyskiwaniu następnych graczy, czy także utrzymania zainteresowania przez aktualnych graczy. Jest to wywołane w przeważającym stopniu tym, że konsole, a więc Xbox, Play Station, czy również inne konsole, zapewniają imponująco dobrą rozrywkę przez różnorakie gry, odnoszące się do tematyki sportowej, jak również przygodowej, wojennej i wielu innych. Aktualnie ps3, który jest już od pewnego czasu dostępny w sprzedaży, posiada sporo gier, jakie zostały wykonane tylko na tę konsolę. Również ukazuje się niezwykle dużo nowych gier, jakie w dużej mierze odbiegają poziomem w sensie pozytywnym od gier stricte komputerowych.

Gry specjalnie dla najmłodszych

Jeszcze kilka lat temu dzieciaki po szkole ciskały tornistry pod biurko i biegły na podwórko. Do domu trzeba ich było zaciągać na siłę. To właśnie poza nim wyprawiały się najfajniejsze rzeczy. Można było zrobić domek na drzewie lub pograć w chowanego. Chłopaki całymi dniami grali w piłkę, a dziewczyny bawiły się w piaskownicy. Dzieciaki wręcz żebrały u rodziców o jeszcze jedną godzinę na podwórku.
konsola X-box 360

Mała historia konsol video

Świat gier, nazwijmy je, komputerowymi, jest olbrzymią branżą przemysłu rozrywkowego, która ma swoich słynnych producentów, legendarne produkcje, własne targi nowinek, wartościowe nagrody... Jest to dziś tak duża branża, jak cały rynek filmowy z jego studiami hollywoodzkimi i najsłynniejszymi reżyserami.
konsola ps

Strzelanki od lat szczególnie doceniane

Od lat uznawana przez koneserów gier na konsolę Fifa 14 ps3 wychodzi do zainteresowanych z dalszą odsłoną. Ulepszona grafika, mnogość dostępnych funkcji, intuicyjność czy niewątpliwie najwyższa jakość gry od dawna zdobywają z dnia na dzień coraz większą liczbę sympatyków. Fani nie ukrywają swego zadowolenia z otrzymywanej rozrywki oraz na właściwych forach internetowych wymieniają się swoimi spostrzeżeniami, wiedzą oraz doświadczeniem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.