baza noclegowa
Tatry

Gdzie przenocować w Zakopanem?

Zima to czas, w którym nie chce nam się zmusić do większej aktywności. Zmarznięci, przebiegamy do pracy, zmuszając się do wychodzenia na zewnątrz. Podczas, gdy aura jest zła, temperatura spada poniżej zera, mróz szczypie w oczy, a auto znów nie może odpalić, z nadzieją wypatrujemy na rozpoczęcie letniego sezonu.

Propozycje taniego noclegu – Wrocław i Kraków

Ładne widoki, oszczędne organizowanie czasu, znakomite jedzenie, wspaniała atmosfera… Uroki Wrocławia dają o sobie znać tuż po przyjeździe. Początkowe wrażenie pozostaje niezapomniane. Przede wszystkim jeśli pod uwagę bierze się tak istotną sprawę jak niedrogie noclegi we Wrocławiu (zobacz http://www.eholiday.pl/noclegi-wroclaw-48337.html). Wykazując się odrobiną kreatywności można za naprawdę małe pieniądze zwiedzić Wrocław oraz rewelacyjnie się przy tym bawić.

Wakacje z dzieckiem

Jeśli ktoś wyjeżdża na wakacje z dzieckiem, musi wszystko dokładnie zaplanować. Nie powinno się zapominać, że dziecko potrzebuje czegoś innego niż osoba dorosła i powinno się zadbać o rozrywkę dla niego odpowiednią. Nie warto organizować wycieczki na przykład na Cypr, jeśli najmłodszy członek rodziny ma się tam nudzić. Po pierwsze należy sprawdzić, miejsca noclegu i czy jest dobre dla dzieci. Warto wiedzieć, czy będą tam jakieś rozrywki, umilające czas dzieciom. Bez wątpienia wczasy rodzinne wymagają więcej przygotowań. Wiadomo, że także jest to przyjemne, a wyjazd z całą familią może być źródłem wielu wrażeń i na pewno zbliżą rodzinę.
Absolwenci, studia

Cudowne wspomnienia dla typowego studenta

Chociaż przyjęło się uważać, że studenci są biedną częścią społeczeństwa, to jednak jakoś trudno zgodzić się z tym. W końcu fakty są takie, że szczególnie ogarnięci studenci zarabiają relatywnie duże pieniądze. Udzielanie korepetycji, stypendium, rozwożenie jedzenia wieczorami i w trakcie weekendów - alternatyw jest całkiem sporo. A na dodatek studenci mają spore wakacje, w trakcie których mogą choćby sprzedawać lody na plaży w Kołobrzegu czy nawet pojechać na jakiś czas do Niemiec bądź Hiszpanii.

Urlopu przyszedł czas!

Wakacje tuż tuż. Zdaje się, że do wakacji pozostało nam jeszcze wiele czasu, ale to tylko ułuda. Przeleci jak z bicza strzelił. Warto już teraz zrobić rozeznanie, znaleźć sprawdzone
Warszawa

Zwiedzamy Warszawę - gdzie najlepiej wynająć nocleg?

Nasza stolica, to bardzo duże miasto, jakie odwiedza mnóstwo osób. Niektórzy jadą tam intencjach głownie wypoczynkowych, drudzy w interesach bądź w kwestii pracy zarobkowej.
wiatraki

Czy warto spędzić urlop nad polskim morzem?

wiatraki

Czy warto spędzić urlop nad polskim morzem?

Czy Bałtyk jest w stanie konkurować z innymi światowymi kurortami? Na pierwszy rzut oka myślimy, że jest to zupełnie niemożliwe. Posiada to widoczne odbicie w wypoczynkowych wyborach Polaków. Od wielu lat decydujemy się na zagraniczne wyjazdy.
Morze, Bałtyk

Sezon wyjazdowy tuż tuż – najwyższa pora zaplanować urlop

Sezon letni tuż tuż, co oznacza, że warto już poszukać miejsce, w którym spędzi się nasze wakacje. Miejsc tego rodzaju jest wiele nad polskim morzem. Jednym z nich, jest na pewno Grzybowo. Jest to stosunkowo niewielka miejscowość położona tuż nad Bałtykiem.

Plany na wspólne urlop

Rodzinny pobyt to doskonały pomysł na wypoczynek, każdy, kto przynajmniej raz w życiu partycypował w wyjeździe, w czasie którego spędzali razem czas ze sobą osoby w różnym przedziale wiekowym, nie możemy jednak nie zgodzić się z tym, że mówimytakże o sporym wyzwaniu.
dzieci

Parę ciekawych miejsc na letni wyjazd nad morze

dzieci

Parę ciekawych miejsc na letni wyjazd nad morze

Polskie morze przez długi czas było wymijane w naszych kalkulacjach urlopowych. Uważa się, że najlepiej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zadławiliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego urlopu bez upału i kryształowego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak okazałe wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.