baza noclegowa

Wakacje poza granicami Polski

Sposób na udane wakacje uzależniony jest od różnych czynników. Każda osoba lubi inne sposoby wykorzystywania wolnych chwil, więc hasło „lato 2014” dla każdego może znaczyć coś innego. Część ludzi spędzi najbliższe wakacje we własnych mieszkaniach. Część na pewno pozostanie w kraju, gdzie jest bardzo dużo możliwości spędzania wolnych chwil.
Absolwenci, studia

Cudowne wspomnienia dla typowego studenta

Choć jakoś się przyjęło myśleć, że studenci są biedną częścią społeczeństwa, to jednakże naprawdę ciężko zgodzić się z owym stereotypem. W końcu prawda jest taka, że szczególnie ci bardziej ogarnięci studenci zarabiają niemałe pieniądze. Korepetycje, stypendium, rozwożenie jedzenia wieczorami i w trakcie weekendów - możliwości jest całkiem sporo. A na dodatek studenci mają spore wakacje, w czasie których mogą choćby sprzedawać lody na plaży w Sopocie czy nawet pojechać na jakiś czas do Niemiec albo Grecji.
Warszawa

Czym cechują się bilety lotnicze Warszawa Budapeszt i Chicago Kraków oraz po co warto tam lecieć?

Budapeszt stanowi doskonały kierunek na wakacyjny lot z Warszawy. Tak się składa, że lot do Budapesztu jest dosyć krótki, kwatery i noclegi niedrogie – a do tego w samym Budapeszcie można znaleźć sporo ciekawostek.
Cellulit można pokonać dietą

Najczęściej odwiedzane przez naszych rodaków zagraniczne miasta

Wypoczynek to coś z pewnością istotnego dla wszystkich osób. W końcu jeśli w ciągu tygodnia roboczego jesteśmy w pracy kilkadziesiąt godzin, kilka miesięcy pod rząd, ciężko się nie zmęczyć. I właśnie dlatego bez dwóch zdań warto odpocząć gdzieś za granicą. Dlaczego nie w kraju? Ogólnie człowiek musi raz na jakiś czas wyjechać z Polski, chociażby po to, aby zobaczyć coś interesującego, zwiedzić fantastyczne zabytki, itp.
wakacje w Hiszpanii

Sposoby na wakacje na Zachodzie Europy - plaża czy góry?

Jest wiele metod na spędzanie wolnego czasu. Metody te są często zależne od indywidualnego gustu, ale również od możliwości finansowych oraz od pory roku. Dla większej liczby ludzi słowo urlop przywodzi na myśl tylko letnie wakacje. Preferują oni najczęściej odpoczynek bierny, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest ciepło i blisko do morza.

Zanim dla rowerzystów nadejdzie wiosna

Podczas długich zimowych miesięcy marzmy o dniu, gdy wreszcie wyruszymy na wycieczkę na naszych dwóch kółkach. Pamiętajmy, że zima i przedwiośnie to najlepszy czas na rozpoczęcie przygotowań do sezonu. Warto wyszukać pobliski sklep rowerowy, by zakupić zużyte części, środki do czyszczenia i konserwacji roweru, oleje, smary lub inne akcesoria, gdyż właśnie wtedy możemy liczyć na dużo niższe ceny. Warto zakupić atestowany kask, gdyż może uratować nam życie. Jeśli chcemy zabrać na wycieczkę nasze pociechy, zadbajmy o ich prawidłowe przewożenie.
Wycieczki, góry

Powitaj nowy rok w Tatrach

Idealny moment, aby odszukać i zaklepać sobie dobre miejsce na bal sylwestrowy. Kilkadziesiąt dni przed Sylwestrem może już okazać się za późno, by trafić na niezajęte pensjonaty w najpopularniejszych miejscach w Polsce.
Pokój dzienny - kolekcja CLASSIC

Uroda kwater sypialnych dla firm

Kwatery pracownicze to specjalne budynki, które goszczą na pobyt czasowy pracujących w pobliskich fabrykach i instytucjach. Firmy proponujące noclegi pracownicze są prowadzone często przy szpitalach, komisariatach policji, instytucjach oświatowych każdego rodzaju, pocztach, budynkach wojskowych i dużych fabrykach. Pewnie komuś kojarzą się one z z okresem komunizmu, ponieważ w epoce olbrzymich państwowych zakładów przemysłowych hotele pracownicze były bardzo często spotykane.
Międzyzdroje  - nadmorska plaża

Nad morze czy w góry?

Polska jest państwem posiadającym piękne góry i dostęp do morza, co czyni ją atrakcyjną turystycznie. Spór o to, czy lepiej spędzić czas urlopu w górach, czy nad morzem jest zakorzeniony polskiej kulturze, należy jednak być wdzięcznym za opcję wyboru – każdy zwiedzający może znaleźć tutaj coś, co go zainteresuje. Polska słynie na całym kontynencie europejskim z pięknych, niedużych miejscowości wypoczynkowych. Nie jest bowiem zaskoczeniem, że ten wspaniały kraj przyciąga coraz większe rzesze turystów z zagranicy.
Wrocław

Noclegi nad morzem - dobre porady!

Podejmowanie wielu mniej lub bardziej ważkich decyzji powiązanych z wyborem noclegu zajmuje w nowym tysiącleciu cenny czas, który wielu osobom ucieka bardzo szybko przez palce. Czy lepiej wybierać sprawdzone oraz ciekawe noclegi Dźwirzyno czy raczej coś taniego, ale mniej pewnego? Ryzyko w tego typu wypadkach rzadko, kiedy jest opłacane.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.