sprzęt do turystyki ekstremalnej

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

nordic walking

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

Wraz z coraz szerszym otwieraniem się na świat przyjmujemy kolejne tradycje i zwyczaje. Często do naszego kraju trafiają sporty, które w innych krajach rozkwitły już lata temu. Sportem niezwykle popularnym ostatnimi laty w Polsce stał się nordic walking.
Spływy kajakowe Kaylon.pl

Spływ kajakowy - rozrywka dla odważnych

Kiedy na myśl o spędzeniu wakacji leżąc na plaży ziewasz z nudów zastanów się nad wykorzystaniem lata na sportowy relaks. Możesz pomyśleć o górskiej wędrówce, dla przykładu przez kilka tygodni, między schroniskami, zdobywając kolejne szczyty. Możesz objechać z południa na północ kraju na rowerze albo na stopa. Można też pomyśleć o innym wyzwaniu dla odważnych, jakim mogą być spływy kajakowe.

Artykuły militarne

Sprawdzony nóż może pomóc obronić się lub wystraszyć ewentualnego napastnika. Dlatego dobrze mieć go zawsze przy sobie. Nóż Blackhawk, scyzoryk, a może gaz pieprzowy? W dwudziestym pierwszym wieku wybór dobrych noży nie bywa zwyczajowo kwestią banalną. Trzeba podejść do niej ostrożnie, dowiedzieć się, jakie cechy mają niektóre noże.
siłownia

Być może należy jednak pomyśleć nad nabyciem orbitreku

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jakim sposobem jednak trenować, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To proste! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia magnetyczna, czy orbitrek?”
militaria

Buty taktyczne niezbędnym akcesorium militarnym

Obuwie jest bardzo istotne, szczególnie podczas walki. Także kolekcjonerzy militariów oraz pasjonaci wojska, jak i wszystkiego, co z nim powiązane, na pewno skuszą się na buty taktyczne, które właściwie każdy sklep asg ma w wśród oferowanych artykułów.

Wyjazdy firmowe - znakomita okazja do integracji pracowników.

Obecnie coraz więcej przedsiębiorstw zwraca uwagę na różne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zainteresowania, swoją ofertę przygotowało również dziesiątki innych firm. Przykładowo można wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak eventy firmowe, by stwierdzić jak dużo możliwości pomocy mamy.

Nadeszła pora na pracę nad sylwetką

Przedwiośnie sprawia, iż podejmujemy wiele postanowień, że przestaniemy godzinami przesiadywać przed komputerem czy telewizorem i zaczniemy uprawiać sport. Być może dlatego coraz więcej osób zagląda do sklepów czy działów sportowych, z których powoli znikają już towary związane ze sportami zimowymi, a pojawia się sprzęt, który potrzebujemydo sportowej aktywności wiosną i latem.
praca w grupie

Przygotowanie imprez dla firm w praktyce

Każdy dyrektor firmy dobrze zdaje sobie sprawę z tego że nic tak nie buduje relacji między pracownikami jak integracyjne wyjazdy przedsiębiorstw. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać wiele form. Mogą to być wyjazdy wypoczynkowe, integracyjne lub też wolontariat. W zależności od tego jakie jest założenie pracodawcy, firma organizująca spotkanie się dopasowuje do wymagań.
Karkonosze, droga na Szrenicę

Jak prawidłowo wybrać niezawodny sprzęt na wędrówkę w góry?

Nasze eskapady są coraz częstsze i coraz chętniej decydujemy się na przeżycie ekscytującej przygody. Jednym z najbardziej ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu, jest wyprawa w nieznane, wędrówka na szczyt i noce spędzone pod namiotem. Osoby kochające dreszcz emocji będący nieodzownym elementem takich wypraw, to często pasjonaci, którzy za nic w świecie nie zamieniliby spartańskich warunków na najbardziej doborowy hotel. Jednak doświadczeni turyści doskonale wiedzą, że fundamentem udanej wyprawy jest właściwe przygotowanie.
rower

Kross Level F2 modelem perfekcyjnym do jazdy też po mieście

Ceniony w kraju producent rowerów wypuścił niedawno na rynek innowacyjne rowery, m.in. Kross Level F2. Ten rodzaj roweru cieszy się zauważalnym zaciekawieniem klientów. Szczególnie usatysfakcjonowane osoby, będące już posiadaczami wcześniej wyprodukowanych przez firmę Kross rowerów, zachęcają się do zakupu unowocześnionej wersji roweru Kross Level F2. Cechuje się on innymi możliwościami i sposobami zastosowania – jest znakomity zarówno do wyczynowej jazdy, jak i do jazdy ścieżkami rowerowymi w centrum. Niezawodny w całości rodzaj roweru ma już obecnie spore grono fanów, które wciąż się powiększa. Ten fakt nie dziwi, w końcu zarówno ta firma, tak bardzo ważna w branży, jak i wspomniany model spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa i zapewniają sprawność sprzętu na lata.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.