sprzęt do turystyki ekstremalnej
morze środziemne

Lato nad Morzem Śródziemnym - dokąd się wybrać

Ferie last minute mają niewątpliwie wiele zalet. Nie tylko dzięki takim sposobom podróżowania można zwiedzić interesujące zakątki świata w mocno przystępnych cenach, lecz także cieszyć się przyjemną pogodą w miejscach położonych na południu – ani zbyt gorącą, ani chłodną.
snowboard na śniegu

Ubrania na zimowe wycieczki górskie

Ogólnie pojęta turystyka górska niewątpliwie należy do absolutnie najbardziej interesujących aktywności fizycznych, jakim tylko może oddawać się dosłownie każdy z nas. Przecież wyprawy po wysokich górach to zawsze niezwykłe przeżycie, podczas którego możemy można przede wszystkim podziwiać wspaniałe widoki i jednocześnie zobaczyć, w jaki sposób poradzimy sobie z różnymi trudnościami, z którymi często spotykamy się na szlakach.
Podróże z dzieckiem

Wakacyjne wyposażenie na górskie wycieczki

Jeśli obmyślasz aktywne lato pełne włóczęg i emocji, musisz bezwzględnie przed startem odwiedzić dobry sklep górski. Co tam trzeba nabyć? Po pierwsze, porządne obuwie – to elementarz górskich wycieczek. Bez odpowiedniego obuwia nie można w ogóle wychodzić na niełatwy teren.
buty, sklep górski, turystyka

Kurtki górskie

Podejmowanie ogromu mniej lub bardziej kluczowych decyzji co do zakupu wyposażenia niezbędnego do wyprawy w góry zajmuje w dwudziestym pierwszym wieku potrzebny czas, który wielu osobom ucieka bardzo szybko przez palce. Czy najlepiej wybrać tani, ale nie w pełni godny zaufania plecak, czy też dobre kurtki The North Face? Dobra strategia w czasie wykonywania zakupów, dla przykładu takich kurtek pozwala każdej osobie nadzwyczaj zaoszczędzić nieco czasu, który można później użyć dla przykładu na niezbędny dla każdej osoby odpoczynek czy odmienne działania.
namioty, sklep górski

Wczasy na łonie przyrody

Sezon urlopowy już nadchodzi. Na ten moment oczekiwaliśmy od jakiegoś czasu. Zima w tym roku wyjątkowo dała nam popalić. Obecnie pragniemy cudnej pogody oraz gorących promieni słonecznych, w których możemy się wreszcie dobrze wygrzać. Jedynie rozmyślania o nadchodzących wakacjach pomaga nam w jakiś sposób przeżyć te ciągnące się godziny przy komputerze. Czas najwyższy zorganizować wspólny wyjazd. Z pewnością, wielu Polaków wybierze się, jak każdego roku, na egzotyczne wczasy.

Zaplanuj urlop nad morzem

Wyjazdy nad morze są nierozerwalną częścią wakacji dla wielu Polaków. Polskie morze chociaż często wita przyjezdnych nie najlepszą aurą, nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony turystów. Wyjeżdżając w ten obszar naszego kraju należy mieć świadomość tego, że możemy mieć problem z noclegami.
Tatry

Wczasy oraz wakacje w naszych górach – oferta w Zakopanem

Wycieczki całych rodzin do Zakopanego, również z najmłodszymi dziećmi, są niezwykle popularne wśród Polaków. Urocze miasto ze znakomitym klimatem wzbudzić może miłość do gór już w bardzo młodym wieku. Wyjazdy w góry wiążą się często z odpowiednio wcześnie zabukowanym miejscem na nocleg. Domki w górach, w których istnieje opcja przenocowania w Zakopanem, pojawiają się na wielu portalach jako propozycje dla turystów. Wzruszające wspomnienia uchwyci aparat, aby po latach móc sobie przypomnieć wszystkie oferowane w górach atrakcje.
Wesele w stylu folk, góralskie wesele

Urlop w pobliżu Tatr - fantastyczne typy na wyjazd

Jak wiadomo, Tatry są najwyższymi górami w Polsce. Są również jednym z najpiękniejszych pasm. Ze względu na swój wielki urok przyciągają wielkie tłumy turystów. Tych z kolei przyciągają nie tylko piękne widoki, ale także górskie powietrze, którego nie znajdzie się w centrum ogromnych miast, możliwość wspinaczki i wiele innych rzeczy. Frazy takie jak „tanie noclegi w Tatrach” są niezwykle często wpisywane w wyszukiwarki. Miejsca noclegowe mogą przybierać rozmaite postaci. Zdecydowanie najdroższą jest zatrzymanie się w hotelu. Ceny w tym przypadku wahać się będą zależnie od standardu określonego hotelu lub pensjonatu. W okolicy Tatr bardzo często mieszkańcy decydują się na wynajmowanie turystom pomieszczeń we własnych domach. W ten sposób mogą zarobić dodatkowe pieniądze, a odwiedzający otrzymują miejsce noclegowe tańsze niż w hotelu. Jedną z takich miejscowości w pobliżu Tatr, w której stosunkowo łatwo można znaleźć miejsce noclegowe, jest Biały Dunajec.
namioty, sklep górski

Sklep turystyczny pomoże w zorganizowaniu wycieczek w góry.

Sklep turystyczny jest takim miejscem, w którym znajdziemy wiele rzeczy, które z całą pewnością będą przydatne podczas chodzenia po górach. Jak wiadomo jest to wyprawa, która wymagana solidnego przygotowania. Warunki atmosferyczne panujące na dużych wysokościach mogą być trudne nawet w lato. Z pewnością wybierając się w góry bądź też inne miejsca, które oddalone są od cywilizacji trzeba zapewnić sobie profesjonalne obuwie, które będzie dla nas wygodne.
Absolwenci, studia

Cudowne wspomnienia dla typowego studenta

Choć przyjęło się myśleć, że żacy są bardzo biedną częścią społeczeństwa, to jednak naprawdę ciężko zgodzić się z tym stereotypem. W końcu prawda jest taka, że w szczególności ci trochę bardziej ogarnięci studenci zarabiają niemałe pieniądze. Udzielanie korepetycji, stypendium naukowe, rozwożenie posiłków wieczorami oraz w trakcie weekendów - alternatyw jest naprawdę sporo. A oprócz tego studenci mają całkiem długie wakacje, w trakcie których mogą chociażby sprzedawać lody na plaży w Kołobrzegu czy nawet pojechać na kilka miesięcy do Irlandii albo Norwegii.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.