jak się odżywiać?
Grypa

Rodzimi lekarze specjaliści

Łatwa opieka lekarska to luksus, zwłaszcza, jeśli choroba to gorszego niż jesienny katar. Szczęśliwie niezmiennie w naszym kraju szkoły medyczne wciąż kończy wielu utalentowanych młodych ludzi.
kobieta

Alternatywa dla palenia

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to efektywna alternatywa w odniesieniu do tradycyjnego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie potrafią samodzielnie odstawić palenia, a jednocześnie zależy im na zmniejszeniu ryzyka związanego z wdychaniem groźnych substancji znajdujących się w składzie papierosie.

Gdzie kupić dobre opakowania gastronomiczne

Opakowania na pizze można podzielić na zasadnicze dwa rodzaje. Zdecydowanie najczęściej spotykane u nas są kartony w kształcie kwadratu oraz trapezowe. Te pierwsze wyróżniają się tym, że posiadają podwójne ścianki oraz niezmiernie mocną tekturę.
Dania na grilu

Garść faktów odnośnie grillowania

Już od pierwszych dni maja niemal wszędzie organizowane są spotkania przy grillu. Grillowanie jest jednym z najbardziej popularnych metod wykorzystania wolnego czasu przez Polaków. Co najchętniej pieczemy na grillu? Jakie akcesoria są nam do takich czynności potrzebne?
kiełbasa

Czy warto jeść produkty mięsne? Jakie można zyskać korzyści? O czym powinniśmy wiedzieć?

Mięso faktycznie ma dużo niezbyt zdrowego tłuszczu, lecz jest jednocześnie wspaniałym źródłem wartościowego białka oraz żelaza. Powinniśmy dobrać mięso, więc zrezygnować z wołowiny oraz wieprzowiny, za to sięgnąć po kurczaka lub cielęcinę. W zbyt wielkich ilościach czerwone mięso może przyczynić się do zawału serca, powstawania nowotworów i cukrzycy.
kobieta

Koniec ze zwykłymi papierosami, czas na elektroniczne

Jakiś czas temu wdrożono w Polsce zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i puby stały się miejscami bez dymu tytoniowego. Można nareszcie wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Część palaczy z pewnością w związku ze wspomnianym zakazem podjęła decyzję o zerwaniu z nałogiem. Pomocny być w tym może e-papieros.
papieros

Bezpieczne palenie

Papierosy drożeją, naklejki ostrzegawcze na paczkach coraz dosadniejsze. Zmniejsza się przestrzeń, w której miłośnicy nikotyny mogą popalać. Wiarygodne badania ukazują dewastujący wpływ substancji smolistych na zdrowie jednostki. Zwykłe papierosy mocno uzależniają.
papieros2

Popularność elektrycznego dymku

Papierosy są niebezpieczne. Powodują raka płuc. Niszczą układ immunologiczny człowieka. Wpływają na schorzenia systemu krwionośnego. Plamią odpychająco paznokcie. Co najważniejsze, nikotyna silnie uzależnia. Pomimo tych strasznych niebezpieczeństw, ludzie nie rzucają palenia. Uzależnienie współgra ze mierną wolą ludzi.
kobieta

Różnego typu dodatki do e papierosów

Uzupełnienia, jakie proponują aktualnie sklepy z właściwym wyposażeniem do palenia są duże oraz gałąź ta wciąż się rozwija. W szczególności e papierosy są dla wielu interesującą opcją wobec tradycyjnych papierosów. Rozmaity e liquid można kupić w każdej chwili, w wielu miejscach w niewysokich cenach. Także istnieje szansa na to, by skosztować różne smaki oraz zapachów, jeśli chodzi o e papierosy.

Odżywki dla sportowców

Aktualnie dostrzegamy istotne przemiany na w temacie odżywek dla sportowców. Suplementy diety wraz z ćwiczeniami fizycznymi stały się normalnym sposobem dbania o kondycję nie tylko dla profesjonalnych sportowców. Pozostało jedynie określenie czyli odżywki dla kulturystów, która określa grupę docelową. Standardowy Kowalski czy Kowalska wie dzisiaj więcej na temat suplementacji niż jego, jej dziadek regularnie uprawiający sport.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.