medycyna
kobieta

Nowoczesne wyposażenie salonu SPA

Prawidłowo działający i solidnie wyposażony salon kosmetyczny to nie tylko miejsce, w którym panie mogą nanieść lakier na paznokcie i zrobić makijaż. Duże, sprawnie funkcjonujące salony mają szeroką ofertę, która zawiera w sobie dziesiątki działań i zabiegów poprawiających ciało.
Apteczka samochodowa

Różnych wielkości deska ortopedyczna jako narzędzie ratunkowe nosideł|Jak postępować z osobą ranną?

Oprócz doskonale uzupełnionej apteczki przydatne są także inne, istotne akcesoria ratunkowe. Dzięki pełnemu skompletowaniu narzędzi w apteczce można zahamować krwotok, jak również – w trudnych oraz wymagających momentach – uratować swoje lub czyjeś życie.
Lekarz

Sposoby leczenia depresji

Psychologowie i zaciekawieni tematyką ludzkiej psychiki specjaliści od lat zastanawiają się, jakie możliwości leczenia tej choroby są najlepsze. Rozważaną przez nich kwestią jest też to, jak zmniejszyć niedobre dla psychiki skutki. Leczenie światłem, zwane też światłolecznictwem lub helioterapią opiera się na podejmowaniu różnego typu działań, które mają za zadanie pomoc pacjentom przy wychodzeniu z chorób przede wszystkim o podłożu psychicz
nym.
Termometr

Jak wybrać dobrego lekarza?

W Polsce nieustannie narzeka się na służbę zdrowia. Niestety, prawda jest taka, że jest niejeden powód. Wielomiesięczne kolejki, przemęczeni lekarze, zawsze niesympatyczne pielęgniarki - to codzienność polskich szpitali i poradni. Naturalnie można uniknąć takich zdarzeń.
zdrowa żywność

Troska o zdrowie

Produkty ekologiczne nabywa ją w tej chwili około 7 procent wszystkich polskich kupujących. Wielu Polaków wie bowiem, że w nowym tysiącleciu warto sobie wszystko to co najlepsze dla zdrowia. Żywność ekologiczna jest więc już teraz dobrą alternatywą dla mniej pożywnych
produktów. Pozbawione chemii towary to dziś jeszcze niestety zdecydowanie rzadko spotykane rarytasy. Możliwość nabycia takich produktów daje jednak nieraz sieć.
mężczyzna

Preparaty na poprawę libido

Libido – słowem tym nazywa się popęd seksualny, a zatem gotowość i ochotę do współżycia płciowego. Poziom libido zależy od różnych aspektów, do których należą płeć, wiek czy prowadzony tryb życia. Na popęd seksualny wpływ mają zarówno aspekty fizyczne, jak i psychiczne. Obniżony poziom libido jest dolegliwością, dotykającą coraz większą rzeszę osób. Dotyczy w równym stopniu obu płci.

Jakim sposobem właściwie zadbać o stan naszych zębów?

Nie da się zanegować prawidłowości, że zdrowy organizm jest sferą naszego życia, jaką bardzo pożądamy. Jest on nam w stanie zapewnić stosowne działanie w otaczającej nas rzeczywistości, na czym wyjątkowo nam zależy. Gdy zaczynają nam doskwierać różne choroby wtedy w większości wypadków spostrzegamy jak duże znaczenie ma dla nas zdrowie.
omega-3

Kwasy omega-3 - czy warto je stosować? Parę porządnych patentów

Proporcjonalna dieta musi zapewniać organizmowi oprócz witamin i mikroelementów nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe, które wspomagają szereg procesów w organizmie. Brak kwasów tłuszczowych może prowadzić do wielu znaczących dla zdrowia konsekwencji. Wyniki badań naukowych potwierdzają, że kwasy omega-3 mają dobry wpływ na układ krwionośny zapobiegając chorobom serca.
Szczepienie przeciwko grypie

Dowiedz się więcej o swoim lekarzu

W tym kraju cały czas narzeka się na służbę zdrowia. Niestety, rzeczywistość jest taka, że mamy na co. Wielomiesięczne kolejki, przepracowani lekarze, ciągle niesympatyczne pielęgniarki - to codzienność polskich szpitali i przychodni. Naturalnie możemy uniknąć tego typu zdarzeń.
Apteczka samochodowa

Deska ortopedyczna, butle tlenowe a pierwsza pomoc przedmedyczna

Jednym z wielu niezbędnych sprzętów, kiedy pierwsza pomoc przedmedyczna okazuje się niewystarczająca w czasie ratowania rannego człowieka, jest deska ortopedyczna. Jest to specjalny typ nosideł, których celem jest usztywnienie uszkodzonych części ciała poszkodowanego. Deska ortopedyczna może służyć też jako pomoc w przenoszeniu rannego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.