wyposażenie sportowe

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

nordic walking

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

Wraz z coraz szerszym otwieraniem się na świat przyjmujemy kolejne tradycje i zwyczaje. Często do naszego kraju trafiają sporty, które w innych krajach rozkwitły już lata temu. Sportem niezwykle popularnym ostatnimi laty w Polsce stał się nordic walking.
piłkarzyki

Jak należy właściwie wybrać akcesoria do gry w halówkę?

Prawda jest taka, że jeśli w grę wchodzi piłka halowa, na dobry początek trzeba szczegółowo zastanowić się co jest dla nas niezbędne, aby móc bez żadnych kłopotów strzelać gole... Początkowo weźmy pod uwagę kwestię obuwia. To całkowicie normalne, że buty odgrywają bardzo dużą rolę. Przecież Polska to nie Brazylia, więc gra boso nie jest OK. Choć to może jakieś rozwiązanie - Brazylia to wielka potęga sportowa
.
sport

Na jakie czynniki zwrócić uwagę Plan treningowy - najważniejsze aspekty

Ten, kto kiedykolwiek trenował kulturystykę wie, że optymalny plan treningowy to podstawa. Wyznaczenie celów treningu, zarówno krótkoterminowych, jak i długoterminowych oraz wybór optymalnych ćwiczeń, ich specyfikacji i obciążenia daje możliwość zoptymalizowania efektów treningu oraz umożliwia ocenę postępów.
Spływy kajakowe Kaylon.pl

Spływ kajakowy - rozrywka dla odważnych

Kiedy na myśl o spędzeniu wakacji leżąc na plaży ziewasz z nudów zastanów się nad wykorzystaniem lata na sportowy relaks. Możesz pomyśleć o górskiej wędrówce, dla przykładu przez kilka tygodni, między schroniskami, zdobywając kolejne szczyty. Możesz objechać z południa na północ kraju na rowerze albo na stopa. Można też pomyśleć o innym wyzwaniu dla odważnych, jakim mogą być spływy kajakowe.
siłownia

Być może należy jednak pomyśleć nad nabyciem orbitreku

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jakim sposobem jednak trenować, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To proste! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia magnetyczna, czy orbitrek?”

Popracuj nad swoją kondycją

Sezon letni się zbliża, a my planujemy już upragnione wakacje. Przez cały rok niestrudzenie pracowaliśmy, teraz zasługujemy na odpowiedni wypoczynek. Mnóstwo z nas decyduje się na wakacje nad wodą. W pięknych okolicznościach przyrody można cudownie wypocząć. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jeden fakt. Nagle, z przerażeniem odkrywamy, że nie możemy się już wcisnąć w strój kąpielowy z ostatniego lata. Okazuje się, że zimą za bardzo sobie dogadzaliśmy i wszelkie słodkości odłożyły się na naszym ciele w formie paskudnej oponki.

Nadeszła pora na pracę nad sylwetką

Przedwiośnie sprawia, iż podejmujemy wiele postanowień, że przestaniemy godzinami przesiadywać przed komputerem czy telewizorem i zaczniemy uprawiać sport. Być może dlatego coraz więcej osób zagląda do sklepów czy działów sportowych, z których powoli znikają już towary związane ze sportami zimowymi, a pojawia się sprzęt, który potrzebujemydo sportowej aktywności wiosną i latem.

Sprzęt piłkarski

Każda dyscyplina sportowa wymaga właściwego sprzętu. Piłka nożna jest natomiast jednym z najpopularniejszych sportów na świecie. W ten sposób elementy mające związek z tą dyscypliną są bardzo często poszukiwane. Tak samo jak w pozostałych dyscyplinach, także w przypadku piłki nożnej rodzaj i cechy charakterystyczne poszczególnych elementów wyposażenia regulują osobne zasady.
rower

Kross Level F2 modelem perfekcyjnym do jazdy też po mieście

Ceniony w kraju producent rowerów wypuścił niedawno na rynek innowacyjne rowery, m.in. Kross Level F2. Ten rodzaj roweru cieszy się zauważalnym zaciekawieniem klientów. Szczególnie usatysfakcjonowane osoby, będące już posiadaczami wcześniej wyprodukowanych przez firmę Kross rowerów, zachęcają się do zakupu unowocześnionej wersji roweru Kross Level F2. Cechuje się on innymi możliwościami i sposobami zastosowania – jest znakomity zarówno do wyczynowej jazdy, jak i do jazdy ścieżkami rowerowymi w centrum. Niezawodny w całości rodzaj roweru ma już obecnie spore grono fanów, które wciąż się powiększa. Ten fakt nie dziwi, w końcu zarówno ta firma, tak bardzo ważna w branży, jak i wspomniany model spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa i zapewniają sprawność sprzętu na lata.
tenis

Tenis jako rozrywka uniwersalna na przyjemną aktywność fizyczną ale nie tylko

Mecze tenisowe cieszą się ciągle wzrastającym zainteresowaniem nie tylko w biernej formie. Jest to bardzo wciągający sport pozwalający utrzymać rewelacyjną wytrzymałość fizyczną, jak też emocjonująca forma spędzania czasu dla osób lubiących oglądać w TV rozgrywki na bardzo wysokim poziomie. Piorunujące sukcesy sióstr Radwańskich w natychmiastowym tempie zaszczepiły w polakach uwielbienie dla tego sportu. Z myślą o wiernych kibicach którzy nie mogą na bieżąco śledzić rozgrywek, powstał profesjonalny portal tenisowy gdzie znajdują się najbardziej aktualne wyniki tenisa, powtórki najciekawszych spotkań, a także informacje o tenisie począwszy od podstawowych zasad gry. Jeżeli pasjonuje cię tenis online wyszukasz bardzo wiele ważnych wiadomości.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.