wyposażenie sportowe

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

nordic walking

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

Wraz z coraz szerszym otwieraniem się na świat przyjmujemy kolejne tradycje i zwyczaje. Często do naszego kraju trafiają sporty, które w innych krajach rozkwitły już lata temu. Sportem niezwykle popularnym ostatnimi laty w Polsce stał się nordic walking.

Nadeszła pora na pracę nad sylwetką

Przedwiośnie skłania nas do podejmowania postanowień, że przestaniemy całymi dniami tkwić przed ekranem komputera czy telewizorem i zaczniemy dbać o naszą kondycję. Wraz z pierwszymi oznakami wiosny coraz więcej klientów zagląda do sklepów czy działów sportowych, z których powoli znikają już towary związane z zimowym szaleństwem, a na półki sklepowe trafia sprzęt, który wykorzystujemydo sportowej aktywności wiosną i latem.
Tatry

Wczasy oraz wakacje w naszych górach – oferta w Zakopanem

Wyjazdy całych rodzin do Zakopanego, również z małymi dziećmi, są bardzo popularne wśród Polaków. Urokliwe miasto ze znakomitym klimatem obudzić może miłość do gór już w początkowych latach życia. Wycieczki w góry wiążą związane są często z odpowiednio wcześnie zabukowanym miejscem do spania. Domki w górach, w których można przenocować w Zakopanem, znaleźć można na wielu stronach www jako oferty dla turystów. Najpiękniejsze wspomnienia uchwyci aparat, by po czasie móc sobie przypomnieć wszystkie przeżyte w górach atrakcje.
sport

Na jakie czynniki zwrócić uwagę Plan treningowy - najważniejsze aspekty

Każdy, kto kiedykolwiek trenował kulturystykę wie, że skuteczny plan treningowy to podstawa. Zidentyfikowanie celów treningu, krótko i długoterminowych oraz zestawienie optymalnych ćwiczeń, ich konfiguracji i obciążenia pozwala na zoptymalizowanie efektów treningu oraz umożliwia ocenę postępów.

Świetnej jakości ubrania motocyklowe

Dla fanów podróżowania na motocyklu sprzęt nie stanowi jedynego wydatku. Muszą oni wyposażyć się także w kask i na pewno w odpowiednią odzież. Dodatkowo, jeżeli przemieszczają się na dalekich trasach motocyklem potrzebne im będą sakwy.
Morze, Mielno

Wakenboard powoli zyskuje coraz więcej fanów

Wakeboard jest połączeniem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z fanów wymienionych sportów powinien więc podjąć próbę swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a na pewno nie będzie rozczarowany.

Idealne urządzenia do ćwiczeń

Zamierzać zbudować trochę muskulatury? Pragniesz zrzucić brzuch? Pierwszy dzień na siłowni i nie wiesz, do czego służą znajdujące się tam sprzęty? Prezentujemy poradnik zaprojektowany dla ciebie.
Piękne góry

Najlepsze obuwie w góry

Gdy naszym hobby jest chodzenie po górach, wspinaczka oraz przy okazji przykładowo zwiedzanie jaskiń powinniśmy mieć fachowo dopasowany sprzęt, który zapewni nam wygodę i poczucie bezpieczeństwa w trakcie wypraw. Każdy sprawdzony sklep turystyczny oferuje takie wyposażenie w swoich katalogach jak chociażby buty do wspinaczki ściankowej. Ostatnio za często słyszy się w wielu serwisach informacyjnych wiadomości o turystach, którzy tracą życie na szlakach, ponieważ wychodzą w góry bez przygotowania. To właśnie brak solidnego przygotowania planu wycieczki górskiej jest częstą przyczyną tragedii.
Polskie góry

Jak wybrać porządny sprzęt na górską wycieczkę?

Gdy naszą pasją jest chodzenie po górach, wspinaczka oraz przy okazji na przykład zwiedzanie jaskiń musimy mieć dobrze dopasowany sprzęt, który zagwarantuje nam komfort i bezpieczeństwo w czasie wyjazdów. Sprawdzony sklep górski jest w takim przypadku bezcenny. Ostatnio, o wiele zbyt często słyszy się w różnych serwisach informacyjnych wiadomości o turystach, którzy tracą życie na szlakach, gdyż wybierają się na wędrówki bez przygotowania. To nie warunki atmosferyczne i trudność szlaku są powodami tragedii. To ludzka głupota.

Kuchenki turystyczne i nie tylko

Czy najlepiej zakupić namioty turystyczne, a może wydawać wielkie pieniądze na schroniska? Sporo zależy tutaj od personalnych potrzeb turystycznych,a także od nawyków klienta. Kupno perfekcyjnego turystycznego sprzętu niestety nie bywa zazwyczaj bezproblemowe.Wiele kłopotów z takiego typu trudnym wyborem są w stanie jednak pomóc rozwiązywać uczynni i niezwykle wykwalifikowani sprzedawcy.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.