porady fotograficzne
gazety

Co zrobić z niebezpiecznymi odpadami?

Produkujemy nieskończoną ilość odpadów i na dodatek zapominamy o segregacji. Każdego dnia wyrzucamy niebezpieczne odpady, nie myśląc o tym zupełnie. Co powinniśmy zrobić? Niebezpieczne śmieci to nie tylko azbest i to, co wydziela fabryka. To, co zagraża środowisku zasługuje na to miano.

Telewizor jako monitora do komputera – czy jest to możliwe?

Często zdarza się, że mamy problem z różnymi technicznymi kwestiami. Jesteśmy przekonani, że nie posiadamy dostatecznej wiedzy, by podłączyć komputer do telewizora, albo na przykład sformatować dysk. Wtedy przydają się różne internetowe poradniki.

Jak wybrać podstawowy sprzęt fotograficzny

Ostatnimi czasy robienie zdjęć zdobywa coraz większe rzesze entuzjastów. Każdy sklep fotograficzny przepełniają tłumy. kreacje fotografów amatorów można znaleźć na różnych portalach społecznościowych, internetowych galeriach obrazów czy własnych stronach www. Rzadko są to zdjęcia na poziomie National Geographic niemniej praktyka i pracowitość najbardziej wytrwałych nierzadko daje ciekawe rezultaty.
Shuttle X350 Slim PC

Zaskakujące triki związane z komputerem

Zdarza się, że mamy problem z różnymi technicznymi sprawami. Jesteśmy przekonani, że nie posiadamy koniecznej wiedzy, by podłączyć komputer do telewizora, czy zrobić format dysku. Wtedy przydają się różne internetowe porady.

Który Nikon będzie najlepszym zakupem? Mini poradnik dla kupujących lustrzankę - radzimy co warto wybrać

Na rynku znów ukazały się najnowsze modele w segmencie lustrzanek. Dzisiaj przyjrzyjmy się ofercie Nikona, zaczynając od kosztownego – pełnoklatkowego korpusu D800, który od początku roku rywalizuje z EOS 5D Mark III Canona o porównywalnych parametrach użytkowych.

Konsola – doskonały sposób na deszczowe dni

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zalecić.
Konsola (e-sklep) to w zasadzie komputer, różniący się od popularnego peceta użytecznością. Jest to maszyna używana wyłączne do gier wideo. Konsoli nie można po nabyciu ulepszać, dokupując świeższe elementy, tak jak robi się to w przypadku klasycznego peceta. Stanowi ona zamkniętą całość, do której da się dołączyć jedynie akcesoria zewnętrzne, takie jak karty pamięci, pady, sprzęt muzyczny i monitor.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.