gry komputerowe
Urządzenie WD TV Live Hub

Recenzje filmowe i inne źródła

Przy obecnej znacznej liczbie różnych filmów, kanałów telewizyjnych i kin, wybór najbardziej odpowiedniej opcji bywa problemem. W zależności od potrzeb i upodobań ludzie zwracają się do różnych źródeł.
książki

Wybieramy swoje ulubione książki

W okresie innowacyjnych technologii coraz trudniej niektórym sięgnąć po zwyczajną książkę. Ta niedroga i uniwersalna rozrywka daje bezkresne pole działania, dzięki czemu możemy dostrzec głębię myśli oraz poddać się swojej fantazji. Czytanie książek rozwija nas wewnątrz, dlatego jest to niesamowicie interesująca oraz uniwersalna forma przekazu informacji. Atrakcyjna fabuła wciąga nas bez reszty, dlatego warto wybrać dla siebie świetną pozycję już teraz.
dzieci

Kolorowanki dla maluchów

Lato w naszym kraju jest dżdżyste, zima długa, powinniśmy zatem mieć pomysły na dla maluchów na takie chwile. Dobrze też, żeby te zabawy nie ograniczały się do oglądania telewizji. Postarajmy się, żeby rozrywki były interesujące i wspomagające rozwój. Wcale nie wymaga to wielkiego wysiłku, bo te warunki spełniają choćby kolorowanki.
dzieci

Edukacyjne gry online

Żyjemy w czasach, w których Internet stał się koniecznym medium używanym do pracy, nauki, komunikowania się z innymi i zdobywania informacji. W Internecie spędzamy również coraz więcej wolnego czasu. Istotnymelementemświata są gry komputerowe, które stały się ważnym składnikiem życia mnóstwa ludzi, także dzieci. Gry edukacyjne dla dzieci online to jedna z ulubionych rozrywek naszych dzieci.
konsola X-box 360

Mała historia konsol video

Świat gier, nazwijmy je, komputerowymi, jest wielką gałęzią przemysłu rozrywkowego, która ma swoich znanych producentów, kultowe marki, własne festiwale najnowszych produkcji, wyróżnienia... Jest to dziś tak duża branża, jak cały rynek filmów z jego studiami w Hollywood i najsłynniejszymi producentami.

Znane konsole i gry na PS3 i Xbox 360

W każdym miesiącu producenci wypuszczają do ofert ulepszone urządzenia do gier. Wzrastająca popularność w rozmaitych przedziałach wiekowych daje się zauważyć po ilości sprzedanych konsol w każdym miesiącu. Wyparte już dawno tradycyjne gry planszowe, takie jak chińczyk lub warcaby, na pewno wrócą do łask. Obecnie jednak zauważalna jest tendencja wzrostowa, jeśli chodzi o popularność Playstation 3 i dostępnych gier. Producenci nieustannie pracują nad poprawianiem jakości i udoskonalaniem funkcji w swoich konsolach. Urządzenia do gier mają za zadanie zwłaszcza dostarczać przyjemności z gry, a więc pełnić funkcję rozrywkową.

Gry specjalnie dla najmłodszych

Jeszcze jakiś czas temu dzieciaki po szkole rzucały torby pod biurko i biegły na dwór. Do domu trzeba ich było zaciągać na siłę. To właśnie poza nim działy się najfajniejsze rzeczy. Można było zrobić domek na drzewie lub pobawić się w podchody. Chłopcy godzinami kopali w piłkę, a dziewczyny bawiły się w dom. Dzieci wręcz żebrały u rodziców o dodatkową godzinę na dworze.

W jakie gry strategiczne można grać

Spory procent społeczeństwa posiada już dostęp do sieci i to na tyle dobry, by dało się grywać w gry multiplayer. Wymieniać atutów rozgrywki sieciowej chyba nie muszę, prawda? Ale gdyby ten artykuł zobaczył dyletant growy, napiszę: rozrywka w większym gronie to kompletnie nowe emocje.

Edukacyjne zabawy dla dzieci

W czasie dojrzewania przedszkolaka najlepiej nie ignorować okresu przedszkolnego, kiedy dziecko zaczyna zdobywać umiejętności niezbędne dla jego dalszego wartościowego rozwoju. Rozmaite gry dla przedszkolaków ,a także zabawy grupowe pomagają w budowie relacji koleżeńskich jak również pomagają zainteresować maluchy światem, który je otacza. Proste gry takie jak ganianego, grupowe śpiewanie utworów muzycznych, układanie puzzli i tańce, należy uzupełniać zabawami pomagającymi rozwijać zdolności ruchowe a także logicznego myślenia.
gry

Polecane gry na konsole

W panujących czasach jesteśmy świadkami, kiedy gry komputerowe nie mają już tak komfortowo w pozyskiwaniu kolejnych graczy, czy również utrzymania zainteresowania przez aktualnych graczy. Jest to spowodowane zwłaszcza tym, że konsole, a więc Xbox, Play Station, czy także inne konsole, dostarczają niesamowicie dobrą rozrywkę przez różnorakie gry, odnoszące się do tematyki sportowej, jak również przygodowej, wojennej i wielu innych. Obecnie ps3, jaki jest już od pewnego czasu dostępny w sprzedaży, zawiera wiele gier, które zostały wykonane tylko na tę konsolę. Także pojawia się wiele nowych gier, które znacznie odbiegają poziomem w sensie pozytywnym od gier stricte komputerowych.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.