kupno mieszkania
Wrocław

Najszersza baza ofertowa na noclegi we Wrocławiu

Możliwości proponowane dzisiaj na rynku nieruchomościowym zadziwią niejedną zaciekawioną tematem osobę. Rozbudowane opcje, zaskakująco dopasowane do potrzeb i wymagań klientów propozycje, a także specjalistyczna opieka przez cały proces kupna apartamentów to najważniejsze cechy dzisiejszych agencji nieruchomości.
warszawa

Zakup nieruchomości w Warszawie - na Wilanowie

Nasza stolica bardzo szybko idzie do przodu, to można zauważyć gołym okiem. W szczególności ten rozwój dobrze możemy zauważyć na Wilanowie. Te osoby, które nie znają Warszawy powinny pamiętać, iż wilanów to dzielnica, która kilka lat temu została odkryta przez firmy deweloperskie, które nieustannie stawiają w niej bloki mieszkalne. Należy otwarcie napisać, iż akurat zakup mieszkania właśnie w tej okolicy jest strzałem w dziesiątkę. Dlaczego? Jedną z najistotniejszych zalet warszawskiego Wilanowa jest bardzo atrakcyjne położenie.
Gdańsk

Przeprowadź się nad morze

Czy zastanawialiście się kiedyś nad wyprowadzką na Pomorze? Trójmiasto może być dobrą lokalizacją, jeśli pragniemy mieszkać blisko morza, jednocześnie rozbudowując swoją karierę w jednej z najszybciej rozbudowujących się miejsc w naszym kraju to strzał w dziesiątkę. Owszem, ceny lokali są dość wysokie, ale wybór jest tak wielki, że uda się znaleźć coś na naszą kieszeń. Jeśli chodzi o mieszkania Gdańsk ma ich na rynku całe mnóstwo, tak nowych jak i z drugiej ręki.
Nie trać prądu na darmo

Kryteria wyboru lokalu

Najtrudniej zdecydować się na konkretne mieszkanie. Deweloperzy reklamują się zielonymi osiedlami, jedna rynek wtórny może okazać się pewniejszy. Gdy to wszystko już załatwione, nowych lokatorów spotka wiele urzędowych spraw.
wnętrza

Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie?

Podejmując decyzję o rozpoczęciu poszukiwań pierwszego mieszkania, musimy dokonać wyboru między nowym lokalem, który oferuje deweloper a lokalem z tzw. rynku wtórnego. Mimo ogólnie panującej opinii, według której „nowe jest lepsze”, wybór nie jest wcale łatwy i wymaga głębszego przemyślenia oraz określenia własnych oczekiwań i możliwości.
mieszkanie ochota

Kwestie, na które powinno się zwrócić uwagę wyszukując mieszkania?

Wybór fajnego mieszkania to nie lada zadanie. W tej sytuacji nie wolno działać szybko i pochopnie, bo może wiązać się to z kiepskim skutkiem. Wybór miejsca do życia, niezależnie ile mamy lat i gdzie przebywamy, powinien być przeprowadzany rozważnie. Oto krótki tekst o tym, na co zwracać uwagę i na co uważać, kiedy szukamy mieszkania.

Możemy mieć własne mieszkanie

Nie ma prawdopodobnie osoby, która nie pragnęłaby zamieszkać we własnym mieszkaniu i nie chciałaby sama decydować o swoim życiu, bez włączania się w to osób trzecich. Na szczęście dziś są takie możliwości skorzystania z kredytów oraz z różnych innych wsparć finansowych, że te plany są na wyciągnięcie ręki.
biuro

Na co patrzeć przy kupnie lokalu?

Kiedy idzie o biura do wynajęcia we Wrocławiu, miasto to ma sporo do zaoferowania. Wciąż budują się nowe budynki, wszędzie można zauważyć jakąś budowę, lokali pod biura jest niezwykle dużo i zdecydowanie jest w czym wybierać.
Wymarzona łazienka

Czas na zmianę wystroju łazienki

Okres lata to w Polsce tradycyjnie czas wybywania na wczasy i remontów. Jeżeli chcemy zrobić remont w łazience, warto zapoznać się z aktualną ofertą sklepów w naszym mieście. Do tego typu działań warto wykorzystać internet, by nie biegać po sklepach nie wiedząc czego tak naprawdę chcemy. Na przykład strona plytki ceramiczne wrocław na czas wakacji przygotował specjalne promocje. Obecnie wybór płytek jest bardzo szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie.
Poznań

Rynek nieruchomości w miejscowości Wrocław

Od ostatniego kwartału 2011 roku utrzymuje się tendencja spadkowa w cenach lokali na rynku wtórnym i pierwotnym. Zarówno jeśli chodzi o stare i mieszkania odrobinę przekracza przeciętny rodzimy spadek cen metrażu. By daleko nie szukać - miesiąc temu zarejestrowano pięcioprocentową obniżkę. Tendencja ta raczej nie zmieni się w kolejnych miesiącach, bo rozpoczynają się wyjazdy wakacyjne, sezon niekorzystny dla deweloperów.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.