kupno mieszkania
Gdańsk

Przeprowadź się nad morze

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek nad przeniesieniem się na Pomorze? Trójmiasto może być dobrą lokalizacją, jeżeli chcemy mieszkać niedaleko morza, jednocześnie rozwijając swoją karierę w jednej z najszybciej rozwijających się miejsc w Polsce to idealny wybór. Oczywiście, ceny mieszkań są dość duże, ale wybór jest tak wielki, że możemy wyszukać coś na naszą kieszeń. Gdy idzie o mieszkania Gdańsk ma ich w ofercie ogromną liczbę, tak nowych jak również z rynku wtórnego.
townhouseapartments

Kraków to chyba najładniejsze miasto w Polsce!

Gdyby Kraków nie był najbardziej urokliwym miastem w naszym kraju, pewnie nie byłby aż tak bardzo rozpowszechnioną destynacją wśród turystów. Choć mamy naturalnie wiele ładnych miejsc w Polsce, to jednakże fakty są takie, że wyłącznie Kraków jest słynny na praktycznie całym świecie.
mieszkania Villa Galicja

Wyjątkowo często osobliwe cechy pewnego dewelopera decydują o liczebności sprzedanych mieszkań

Sektor lokalowy w większych miastach cały czas się rozbudowuje i żywiołowo działa ze względu na świeżo powstające osiedla i kolejne planowane inwestycje budowlane.
Pomieszczenie w domu

Różnice w wysokości opłat podatkowych w zależności od wariantu opodatkowania wynajmujących mieszkanie

Jeżeli wynajmujemy dom, to mamy możliwość wybrać najkorzystniejszej postaci opodatkowania. Przy umowach wynajmu trudności podatkowych jest wiele i dotyczą one posiadacza lokalu. Zasadniczym jest dobór sposobu rozliczania z organem skarbowym.
mieszkanie ochota

Warszawa nowe inwestycje

W ciągu ostatnich miesięcy gazety piszą o spadkach cen lokali mieszkalnych. Szczególnie głośno o tym jest w stolicy Dolnego Śląska, gdzie na sprzedaż jest największa ilość mieszkań od kilku lat. Aktualnie na jednego nabywcę przypada około 30 ofert, zatem da się sprawdzać i przebierać, a co się z tym wiążę, targować się o ceny. A jak jest w Warszawie? Podobnie. Stolica wciąż jest na szczycie listy cenowej jeśli idzie o mieszkania. Należy tylko wyszukać w Internecie hasło mieszkania Warszawa Ochota.
farby elewacyjne_slider

Jak kształtują się ceny nabycia mieszkania na terenie Wrocławia

Razem z wiosennym czasem pnie się w górę zapotrzebowanie na mieszkania Wrocław, jak i inne polskie miasta, doznaje czasowego spadku cen. Kierunek ten odwróci się w czasie letnich urlopów i możliwe, że znów powróci od września. Właśnie we wrześniu do miasta napłynie nowy rocznik studentów, część z nich może dostać od rodziców swoje pierwsze cztery kąty.
mieszkanie ochota

Kwestie, na które powinno się zwrócić uwagę wyszukując mieszkania?

Wybór fajnego mieszkania to nie lada zadanie. Tu nie wolno działać szybko i pochopnie, bo skończy się to z fatalnym skutkiem. Wybór czterech kątów do życia, bez różnicy ile mamy lat i gdzie przebywamy, musi być przeprowadzany rozważnie. Poniżej niedługi poradnik, na co zwracać uwagę i na co uważać, gdy szukamy mieszkania.
wnętrza

Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie?

Decydując się na rozpoczęcie poszukiwań własnego mieszkania, stajemy przed koniecznością dokonania wyboru pomiędzy nowym mieszkaniem, które oferuje deweloper a nieruchomością z tzw. rynku wtórnego. Pomimo ogólnie obowiązującej opinii, według której „nowe jest lepsze”, wybór nie jest wcale łatwy i wymaga głębszego przemyślenia oraz zidentyfikowania własnych potrzeb i możliwości.
podatki

Podatki za wynajem mieszkania.

Podatki w naszym kraju są trochę skomplikowane. Można stwierdzić, iż praktycznie płacimy je od wszystkiego. Także właściciel lokalu mieszkalnego wynajmowanego powinien płacić podatek za najem. Ma on aczkolwiek możliwość wyboru typu opodatkowania, co wpływa na wielkość obciążenia. Aczkolwiek takie prawo posiadają osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej w zakresie najmu.
Wrocław

Najszersza baza ofertowa na noclegi we Wrocławiu

Możliwości oferowane obecnie na rynku nieruchomościowym zaskoczą niejedną zaciekawioną tematem osobę. Rozmaite opcje, zaskakująco dostosowane do potrzeb oraz wymagań klientów oferty, a także ogólna opieka przez cały proces kupna apartamentów to najistotniejsze cechy dzisiejszych agencji nieruchomości.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.