kupno mieszkania
warszawa

Przeprowadzka do Warszawy?

Warszawa jest zarówno stolicą Polski, jak i najbardziej rozległym ośrodkiem miejskim w kraju. Na temat Warszawy panują różne opinie, nierzadko niekorzystne. Odnoszą się one zwłaszcza do osób tam mieszkających. Słyszy się, że stolicy są nieuprzejmi, nie chcą udzielać pomocy i nie są mili. Na pewno jednak sporo z tych stwierdzeń opiera się na powtarzanych bezmyślnie stereotypach.
apartamenty

Wynajem pomieszczeń

Poszukiwanie mieszkania do wynajęcia często męczy. Często szczęście uśmiecha się po kilku dniach, ale można też szukać ładnegomiejsca miesiąc. Stolica jest wypełniona ciekawymi ofertami – jak szukać, żeby nie popełnićbłędu?
mieszadła

Kogo ciekawią żurawie budowlane?

Żurawie budowlane są głębokim tematem. Są nierozerwalnym elementem roztaczającego się wokół nas krajobrazu, zwłaszcza w rozbudowujących się miastach, gdzie widocznych jest dużo żurawi wieżowych. Nad wyraz ciekawe są żurawie wieżowe, które swoją smukłą sylwetką oznaczają większości centrów Polskich miast.
warszawa

Zakup nieruchomości w Warszawie - na Wilanowie

Stolica naszego kraju błyskawicznie idzie do przodu, to można zauważyć gołym okiem. Zwłaszcza owy rozwój bardzo dobrze możemy zauważyć na Wilanowie. Te osoby, które nie znają Warszawy muszą wiedzieć, iż wilanów to dzielnica, która kilka lat temu została odkryta przez firmy deweloperskie, które nieustannie stawiają w niej bloki mieszkalne. Trzeba jasno przyznać, że akurat kupno mieszkania właśnie w tej okolicy jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Z jakiego powodu? Jedną z najbardziej znaczących zalet warszawskiego Wilanowa jest bardzo atrakcyjne umiejscowienie.
Budowa domu

Kupno czy budowa domu?

Dla osób dążących do samodzielności i niezależności ważne jest posiadanie własnego lokum. Jednym z bardziej interesujących rozwiązań, nad którym warto się zastanowić może być budowa domu. Koszty, w zależności od umiejscowienia, bywają niższe, niż w przypadku zakupu nowego mieszkania od dewelopera, co czyni budowę domu interesującą alternatywą.
Inwestycje, nieruchomości

Sprzedajemy mieszkanie?

Od końca 2011 ceny mieszkań maleją. Analitycy prognozują, że ta tendencją się utrzyma przez znaczący czas, wysoce prawdopodobne, że aż do następnego roku. Podobnie wygląda sytuacja na rynku budownictwa jednorodzinnego. Tam silny krach wystąpił trzy miesiące temu i obserwujemy go teraz. Czy jest to w takim razie najlepszy czas, by załatwić sobie własne M? Dużo wskazuje na to, że tak, lecz można chwilę poczekać, by upolować opłacalniejsze oferty. Za parę miesięcy wciąż malejąca sprzedaż mieszkań może spowodować następne obniżki cen.
mieszkania

Jakim sposobem zrealizować marzenia o własnym M?

Prywatne mieszkanie to marzenie każdego z nas. Niemniej jednak nie wszyscy zdołamy je uskutecznić. W większości wypadków na przeszkodzie stoją finanse, a de facto ich niedobór. Mało osób stać na zakup czterech kątów za gotówkę, zaś o zdolność kredytową dodatkowo nie jest łatwo. Jeśli już jednak mamy taką możliwość i możemy sobie pozwolić na nabycie lokum zostaje w dalszym ciągu jedna podstawowa sprawa – wybór właściwego dewelopera.
Gdańsk

Przeprowadź się nad morze

Czy zastanawialiście się kiedyś nad przeprowadzką na Pomorze? Trójmiasto może być dobrą lokalizacją, jeśli marzymy by mieszkać niedaleko morza, jednocześnie rozbudowując własną karierę w jednej z najszybciej rozbudowujących się okolic w naszym kraju to doskonały wybór. Owszem, ceny lokali są dość duże, lecz wybór jest tak wielki, że uda się znaleźć coś na naszą kieszeń. Jeśli idzie o mieszkania Gdańsk ma ich w ofercie ogromną liczbę, tak nowych jak i z rynku wtórnego.
dom

Czy interesują nas domy i mieszkania w Magdalence? - czytaj na ten temat więcej

Każdy myśli o własnym miejscu na ziemi

Czy interesują nas domy i mieszkania w Magdalence? - czytaj na ten temat więcej

Nie ma prawdopodobnie osoby, która nie chciałaby zamieszkać w pięknym miejscu, w którym będzie miała możliwość się odprężyć oraz odpocząć po ciężkim dniu w robocie. Dlatego właśnie tak istotne jest to, by dobrze się namyślić, w którym rejonie pragniemy się osiedlić, a potem, by rozpocząć się rozglądać, czy pojawiają się tam jakieś ciekawe propozycje mieszkaniowe, z których możemy korzystać w atrakcyjnej kwocie.
Pomieszczenie w domu

Różnice w wysokości opłat podatkowych w zależności od wariantu opodatkowania wynajmujących mieszkanie

Jeśli wypożyczamy mieszkanie, to mamy możliwość wybrać najbardziej opłacalnej rodzaju opodatkowania. Przy umowach wynajmu problemów podatkowych bywa wiele i dotyczą one posiadacza mieszkania. Głównym jest wybór rodzaju rozliczania z urzędem podatkowym.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.