Czym jest platforma zakupowa?

Mamy zły okres dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, jednakże generalna słaba koniunktura europejska wpływa na krajową sytuację ekonomiczną i tak. Cała masa biznesów, by liczyć się w grze, musiało obniżać koszty i racjonalizować funkcjonowanie. Właściciele biznesów stanęli przed problemem dywersyfikacji dostaw i opanowania twardej negocjacji cen. Z pomocą przyszedł świeży wynalazek internetowy - platforma zakupowa.
Kobieta z tabletem


Zobacz również

Busy do wynajęcia

Busy Kraków
Wakacje to okres kiedy najczęściej wybieramy się na wycieczki. Nie muszą to być dalekie, zagraniczne wyprawy. Przecież Polska także obfituje w piękne krajobrazy i pełne zabytków miejscowości. trzeba tylko nieco poszperać – Kraków, zakopane – możliwości sporo. Na pewno, nawet w najbliższej okolicy uda nam się znaleźć mnóstwo zabytków i miejsc wartych zobaczenia. Poszukajmy i zaplanujmy wycieczkę. Zdecydujmy się na busy Kraków i w drogę.


Zanim powstały grupy zakupowe, jedynym miejscem do dokonywania obszernych zakupów dla firm, były aukcje (zobacz platforma handlowa dla firm) elektroniczne. Platforma zakupowa Logintrade jest ich potomkiem. Oto portal, na którym wyselekcjonowani porządni dostawcy oferują swoje produkty. Platforma zakupowa wygląda jak sklep internetowy, z tą różnicą, że obraca dużo większymi ilościami dóbr. Transparentne katalogi sprawią, że w mgnieniu oka odszukamy interesujące nas towary, wystawiane opinie o dostawcach zapewnią gwarancję uczciwości transakcji, a specjalny mechanizm zamówień i płatności bardzo ułatwi życie. To korzyść dla obu stron. Dostawca się cieszy, ponieważ nie musi promować się już gdzie indziej i dostaje bezpośredni dostęp do firm. To powoduje, że może obniżyć cenę, tnąc środki na reklamę. Odbiorca za to zyskuje na niskiej cenie, nie musi negocjować, gdyż platforma zakupowa gwarantuje solidne reguły transakcji. Kontrahenci wiedzą o aktualnych zamówieniach i towarach, ponieważ grupy zakupowe zawierają elektroniczne systemy wysyłania powiadomień

Pchnij swoją firmę w nowe stulecie i już dziś wykorzystaj moc platform zakupowych!
18/10/30, 07:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.