Automaty samosprzedające

Polska Grupa Vendingowa - PGV
Jak często zdarza Ci się nie zdążyć przygotować śniadania lub nie wypić porannej kawy? Naprzeciw potrzebom ludzi, którzy żyją w ciągłym pośpiechu lub chętnie w trakcie dnia sięgają po gotowe kanapki lub przekąski wychodzi Polska Grupa Vendingowa - PGV oferująca automaty samosprzedające.


PGV od 2008 roku zrzesza prywatnych udziałowców, przedstawiając jednolitą ofertę handlową na terenie całej Polski. W ofercie firmy znajdują się ekspresy i automaty vendingowe, automaty samosprzedające przekąski, zimne napoje i słodycze (zobacz torty dla dzieci) oraz automaty do sprzedaży kanapek. Możesz wybrać jeden z kilkudziesięciu rodzajów automatów vendingowych, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby. Do wyboru masz m.in. automaty do napojów i słodyczy znanych firm, takich jak Nescafe, Lavazza, Nestle, Pepsi, czy Starfood.

Zobacz również

Dobra strona internetowa = sukces promocyjny

WWW
Tradycyjne media – papierowe i TV – tracą swoją moc na rzecz nowoczesnych technologii sieciowych. Da się to zauważyć zwłaszcza w branży marketingowej. Instytucje wykładają miliardy na ogłoszenia w sieci. Dlaczego tak jest? Otóż internet to najobszerniejsza na świecie baza użytkowników, do których da się wystosowywać tekst zachęcający do zakupy. Ale nie to jest najważniejszą cechą internetowych technologii.


PGV w całości odpowiada za automaty, zamawiając którykolwiek z nich, nie musisz przejmować się jego instalacją, obsługą, ani serwisem. Jeżeli nadal masz wątpliwości, powinna przekonać Cię informacja, że możesz zamówić automat do bezpłatnego testu i zwrócić go, jeżeli nie spełni Twoich oczekiwań. Oferta handlowa PGV kierowana jest do biur, firm, instytucji, zakładów pracy, uczelni itd. Doradcy PGV pomagają również dobrać urządzenie najlepiej dopasowane do wskazanej lokalizacji. Automaty wyposażone są w inteligentne systemy płatności gotówkowej z wydawaniem reszty i z opcją płatności elektronicznych.
Automaty samosprzedające PGV
Grupa PGV stawia przede wszystkim na wysoką jakość dlatego wszystkie automaty wyposażane są w trójstopniowe stację filtrów, które gwarantują wysoką czystość wody a tym samym wyrazisty serwowanych napojów. Produkty spożywcze oraz kawa i herbata tworzone są według specjalnych receptur w oparciu o produkty spożywcze najwyższej jakości pochodzące od sprawdzonych dostawców. Każdy klient zamawiający wybrany tym automatu ma możliwość wybrania dowolnego typu napojów oraz swoich ulubionych przekąsek.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Polskiej firmy Vendingowej na stronie Automaty kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy
20/04/03, 07:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.