Fototapety do salonu

Salon jest głównym, reprezentatywnym pomieszczeniem w naszym domu. Jest to pokój, w którym chętnie przyjmujemy gości, bawimy się z dziećmi czy odpoczywamy po męczącym dniu pracy. Aranżacja pokoju dziennego w wielu przypadkach uwarunkowany jest obowiązującą modą w aranżacji wnętrz, która odnosi się nie tylko mebli, ale także akcesoriów takich jak np. fototapeta na zamówienie.
Fototapeta surowe drewno
W ostatnim czasie fototapety ścienne były ikoną kiczu. Współcześnie wracają do łask wielkoformatowe grafiki, które prawidłowo dobrane potrafią odmienić salonowe wnętrze. Dużym powodzeniem cieszą się abstrakcyjne wzory jak i te ilustrujące ujęcia wprost z ulic dużych i słynnych miast.

Zobacz również

Koncepcje na urządzenie swojego salonu

Aranżacja łazienki
Kiedy już doczekamy się własnego kąta chcemy by było ono perfekcyjne. Mamy wreszcie sposobność żeby wykonać długo przemyślane koncepcje na aranżację pokoi. Czsami jednakże plany te muszą być skonfrontowane z możliwością portfela, osiągalnością wymarzonych mebli i akcesoriów w salonach meblowych oraz obowiązującą modą. Na które aspekty należy zwrócić największą uwagę?


Ważne jest by fototapeta (www.lemonroom.pl/) do salony była tak dobrana, aby harmonizowała się z innymi częściami wystroju salonu. Taką wielkoformatową grafikę można przykleić na całą ścianę lub tylko na jej fragment. Tym sposobem nasz salon nabierze wyjątkowego klimatu. Do tak reprezentatywnych pomieszczeń, nieraz stosowana jest fototapeta na zamówienie.

Fototapeta w salonie to metoda na błyskawiczną i efektownąodmianę domowego wnętrza. Prócz dostępnych, gotowych fototapet, u producenta można wybrać również stworzenie fototapety z fotografią swojego autorstwa.
19/02/20, 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.