Ociepl swoje domowe ognisko niepowtarzalną głębią fascynujących obrazów!

Trendy urządzenia wnętrz zmieniają się sezonowo, jak w modzie odzieżowej. Poszczególne elementy dekoracyjne, oferowane są nie tylko w niższych cenach, ale i w szerokiej ofercie wzorów i kolorów. Osoby ceniące sobie pełną serię dodatków sugerowanych obecnym trendem, mogą dobrać od stroików na stół po fototapety na ścianę w rożnych sklepach.
Naklejka Rilievi Fiorentini
Zupełnie zmieniła się również rola ścian we wnętrzu. Z kolorowych płaszczyzn będących jedynie tłem dla zestawów mebli, stały się elementem ekspozycyjnym. W sklepach budowlanych i czasopismach designerskich znajdujemy bez liku sposobów na nadanie stylu przegrodom i płaszczyznom, poprzez: tynki dekoracyjne, szablony, unikalne zestawienia farb dekoracyjnych, zawieszki, fototapety, naklejki i wiele innych.

Jedna funkcja ścian nie zmieniła się. Od zawsze musi być na niej coś co ściągnie wzrok, rozbudzi podziw i wyobraźnię.

obrazy
Oryginalną, prostą i odwieczną formę dekoracji zawsze będą stanowić obrazy . Różni artyści tworzą bardzo oryginalne dzieła. Rozpowszechniają miedzy innymi, bardzo charakterystyczną sztukę portugalską. Eksponowane są również formy malowane tradycyjnie. Poszczególny obraz jest niepowtarzalnym dziełem autorskim. Mniej kosztowną wersją są obrazy (więcej info) drukowane, która równie efektownie udekorują każde wnętrze.

Zobacz również

Pomysły na nowy styl pomieszczenia

Dekorowanie mieszkania czy domu nie jest jedynie zabiegiem kosmetycznym. Z czasem kolory ścian wycierają i brudzą się, a pomieszczenie wygląda niezachęcająco. To wyraźny impuls do remontu i dobry pretekst do metamorfozy wystroju.


W zależności od gustu i typu wnętrza, artyści oferują formy do salonów: abstrakcyjnych, nowoczesnych, kwiatowych i japońskich. Bijąca głębia i siła, jaką zawierają obrazy abstrakcyjne nadaje charakter zarówno pomieszczeniom jak i mieszkańcom domu. Obrazy nowoczesne fascynują i są wspaniałym dopełnieniem minimalistycznych wnętrz. Stanowi doskonałe dopełnienie aranżacji i podkreśla styl miejsca zamieszkania.
21/03/04, 07:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.