Najlepsza rozrywka - gry RPG

Role Playing Games, czyli gry fabularne to na dzień dzisiejszy jeden z najczęściej stosowanych pomysłów na spędzanie wolnego czasu, zwłaszcza przez młodzież. Na początku powstały gry RPG, które odgrywano w rzeczywistości. Również teraz posiadają one swoich fanów, organizowane są specjalne konwenty, obozy i inne tego rodzaju imprezy. Później powstały gry a podobnym klimacie, z tym że na komputerze. Ich rodzajów jest wiele. Jednym z nich są gry przeglądarkowe.
Gry przeglądarkowe
Są to gry, do których wymagane jest w większości przypadków wyłącznie łącze internetowe i dostęp do przeglądarka. W Gry online można grać raz na jakiś czas, wykonując jedno konkretne zadanie. Mogą również być źródłem nieprzerwanej zabawy. W kraju jedną z najchętniej wybieranych gier online jest The West. Akcja gry ma miejsce na Dzikim Zachodzie. Gracz może kierować postacią kowboja, wybraną przez siebie postać rozwijać poprzez pracę i wykonywanie zadań, a także prowadzić pojedynki z innymi uczestnikami. Każde z zadań wymaga odczekania określonego czasu, od kilku minut niekiedy do kilkunastu godzin. Bardzo popularna jest także gra Settlers online. Jest to standardowa gra strategiczna, w której podstawę stanowi rozbudowywanie i ulepszanie wybranej postaci oraz bazy.

Gry MMORPG

Zobacz również

Znane konsole i gry na PS3 i Xbox 360

W każdym miesiącu producenci wypuszczają do ofert ulepszone urządzenia do gier. Wzrastająca popularność w rozmaitych przedziałach wiekowych daje się zauważyć po ilości sprzedanych konsol w każdym miesiącu. Wyparte już dawno tradycyjne gry planszowe, takie jak chińczyk lub warcaby, na pewno wrócą do łask. Obecnie jednak zauważalna jest tendencja wzrostowa, jeśli chodzi o popularność Playstation 3 i dostępnych gier. Producenci nieustannie pracują nad poprawianiem jakości i udoskonalaniem funkcji w swoich konsolach. Urządzenia do gier mają za zadanie zwłaszcza dostarczać przyjemności z gry, a więc pełnić funkcję rozrywkową.


Gry mmorpg zaliczyć można do gier fabularnych, w których znaczna liczba rzeczywistych graczy może brać udział w tym samym czasie. Są na dzień dzisiejszy bardzo chętnie wybierane. Mogą być darmowe lub wymagać opłat.

Nierzadko o sprawach, które nam się podobają dowiadujemy się na podstawie oceny. Może tak będzie w tym przypadku, ponieważ zapraszam do lektury podobnego artykułu.

Na szczycie międzynarodowych list popularności gier tego typu od długiego czasu znajduje się gra World of Warcraft. Największy odsetek graczy światowych znajduje się w USA. Tutaj więcej na ten temat.

Niebezpieczeństwa

Coraz częściej mówi się obecnie na temat niebezpieczeństw mogących wynikać z grania w gry komputerowe. Na świecie miały miejsce wypadki zgonów graczy z powodu odwodnienia, głodu i wyczerpania organizmu wywołanych stałym siedzeniem przed monitorem komputera. Należy pamiętać, że gry komputerowe są rozrywką o mocno uzależniającym charakterze. Na uzależnienia tego rodzaju podatni są zwłaszcza młodzi ludzie. Gry komputerowe mogą być przyjemną rozrywką także wtedy, gdy gra się w nie raz na jakiś czas, w chwili odpoczynku.
20/06/02, 07:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.