Dyskusje o lekarzach w internecie

W chwili, jeśli planujemy udać się do lekarza, a zwłaszcza tego, który przyjmuje prywatnie trzeba poczytać o nim opinie. Wiadome jest, że w dzisiejszych czasach służba zdrowie nie najlepiej funkcjonuje.

Komentarze o danym lekarzu możemy wyszukać w sieci Internet. Gdy na przykład mieszkając we Wrocławiu chcemy wybrać się do porządnego psychiatry starczy wpisać w wyszukiwarkę internetową "dobry psychiatra wrocław" i ukaże się nam wiele wyników, gdzie dany psycholog się mieści. Później należy poczytać o nim opinie, które na pewno będą opublikowane, bowiem pacjenci z chęcią dzielą się swoim zdaniem głównie gdy kiepsko i niegrzecznie zostali przyjęci. Również informacje na temat lekarzy można wyszukać na tak zwanym rankingu lekarzy. Jest to spis specjalistów z wielu dziedzin medycyny, przykładowo stomatolog z Zielonej Góry czy "stomatolog z Radomia", którzy dostają się na ten wykaz tylko i wyłącznie dzięki swoim zasługom lub bardzo dobrym i umiejętnym podejściem do pacjenta. Sam fakt, że pacjent ma ochotę pochwalić konkretnego lekarza jest godne uwagi - czytaj więcej.

Sami lekarze, którym zależy na poprawnej opinii czytają z uwaga, co pacjenci na ich temat piszą. Kiedy jest to coś niedobrego próbują to zmienić, a gdy coś dobrego to próbują to jeszcze polepszyć lub utrzymać na takim samym poziomie. Jeżeli na przykład w opiniach o pediatrach z Lublina, dany pediatra ma niedobre opinie, ale ze zmianą daty zamieszczenia opinii zmienia się ona na korzystną to oznacza, że lekarz wziął sobie do serca krytykę pacjentów i stara się poprawić. Z tego można dojść do wniosku, że lekarzowi zależy na dobrze pacjenta. Kiedy natomiast będzie zbliżona sytuacja już nie z pediatrą tylko powiedzmy ortopedy z Lublina i lekarz ten nie zrobił nic, ażeby poprawić swoją opinię nie należy się do niego iść.

Trzeba poczytać opinie o specjalistach zanim się do nich udamy, aby nasza wizyta nie zakończyła się niesmakiem oraz nieprzyjemnością. Warto mieć na uwadze to, że lekarz jest od tego, aby nas leczyć i pomóc nam w chorobie a nie dodatkowo jeszcze zatruwać nam życie i zmieszać nas z błotem. lekarz - jeszcze więcej -


Zobacz również

Autoklawy – czym są?

Mały Pacjent u dentysty
Od razu odpowiadamy na kwestię postawioną w tytule wpisu - autoklawy klasy b to sprzęty służące do sterylizacji różnorakich narzędzi medycznych. Przejdźmy teraz do smutnej przeszłości człowieka, gdy w szpitalach nie działały jeszcze autoklawy medyczne. Należy wiedzieć, że dawny człowiek żył malutko. Statystyczny mieszkaniec dawnej Europy dożywał zwykle 40 roku życia, osoby starsze były dużą rzadkością.
19/04/14, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.