Kupujemy akcesoria do naszej kuchni

Naczynia marki Silit z powłoką Silargan®
Kupiliśmy już meble kuchenne oraz sprzęt agd do nowego mieszkania, a teraz czas pomyśleć o kupnie ważnych dla każdego wielbiciela smacznej kuchni akcesoriów kuchennych. W tym celu trzeba odwiedzić sklep, który oferuje ekskluzywny sprzęt AGD, by do naszej pięknej nowej kuchni dokupić wyposażenie, które nie tylko będzie cieszyło oko, ale okaże się praktyczne i bezproblemowe w codziennym gotowaniu. Na pociechę dodajmy, że wybór tego typu sprzętu jest obecnie ogromny.

Garnek na lata Bez względu na to, czy posiadamy płytę elektryczną, indukcyjną czy tradycyjną kuchenkę gazową, najważniejszym elementem dobrej kuchni są wysokiej jakości garnki (np. żeliwne garnki) do przyrządzania potraw. Tu niezastąpione są garnki żeliwne, które pod tym względem przewyższają garnki teflonowe, że są trwalsze i zdrowsze. Dobry garnek żeliwny właściwie pielęgnowany może być nam pomocny kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Wybór firm specjalizujących się w produkcji tych garnków jest ogromna, wiele garnków ma uchwyty przystosowane do używania ich w piekarniku oraz nienagrzewające się (taką pokrywkę możemy chwycić bez rękawicy) oraz wewnętrzną warstwę adhezyjną, zabezpieczająca przed uszkodzeniami. Garnki żeliwne są dobre również do mycia w zmywarkach, gdyż przeważnie wyprodukowane są ze stali nierdzewnej. Wybierając garnek do płyty indukcyjnej, musimy to zakomunikować sprzedawcy, bo muszą być one ferromagnetyczne. W gotowaniu wody nieodzowne są czajniki, zarówno tradycyjne, ze stali nierdzewnej z gwizdkiem, jak i elektryczne.

Arsenał nożownika Żaden maniak domowego pichcenia nie wyobraża sobie przyrządzania potraw bez dobrych noży. Od razu warto kupić cały ich zestaw, bo nie ma noża uniwersalnego, który byłby stworzony do krojenia wszystkich składników dania. Zestaw podstawowy liczy ok. 5 sztuk, a rozszerzony nawet 20, lecz zakładamy, że posiadając 5-7 noży damy sobie już w kuchni radę.

Jeżeli masz chęć znaleźć artykuły na omawiany temat, to przejdź tutaj materac bonelowy 160x200 i zobacz inne informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

Kupujemy noże ze stali nierdzewnej, najlepiej razem ze stojakiem lub blokiem, który jest bardzo praktyczny, bo poręcznie sięgnąć po nóż podczas krojenia składników potrawy. Dokupmy od razu dobrą deskę i ostrzałkę. Sklep projekty wnętrz sklepów z ekskluzywnym AGD najłatwiej wyszukać w Sieci, wklepując w wyszukiwarkę np. frazę: noże garnki żeliwne. Wiele sklepów stacjonarnych ma swoje odpowiedniki w Sieci i to od nas samych zależy, czy zdecydujmy się na zakup online, czy preferujemy chwycić nasze akcesoria kuchenne do ręki i ocenić ich wykonanie.


Zobacz również

Ekspres ciśnieniowy lepszy od przelewowego

ekspres ciśnieniowy
Ciśnieniowy ekspres to hit na rynku sprzętu AGD. Nic w tym dziwnego. Każdy, kto delektował się kawą z takiego ekspresu, wie, jaka jest przepaść między kawą przyrządzoną w ekspresie przelewowym, a taką z ekspresu ciśnieniowego. Chcąc kupno ekspres do kawy koniecznie przeczytaj ten tekst.
Podpatrzone na: www.SmakProstoty.pl
Redaktor: A.T.
21/03/08, 16:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.