Rynek nieruchomości w miejscowości Wrocław

Od ostatniego kwartału 2011 roku zauważalny jest trend spadkowy w cenach lokali w obrocie wtórnym i pierwotnym. Niezależnie, czy chodzi o stare czy mieszkania nawet wychodzi poza przeciętny rodzimy spadek cen za metr. By daleko nie szukać - miesiąc temu odnotowano pięcioprocentową obniżkę. Sytuacja ta ze sporą pewnością nie zmieni się w kolejnych tygodniach, ponieważ zaczynają się wakacje, sezon dla deweloperów.
Koszty mieszkań w stolicy Dolnego Śląska nie są jednak jednolite. Zgodnie z zasadą popytu i podaży, są one inne w cieszących się dużą popularnością sąsiedstwach. Nie inaczej jest w wypadku Krzyków, tam trzeba więcej wyłożyć za metr, niż w mniej ciekawej okolicy. Na dowód przytoczę fakt, że w dzielnicy Sępolno utrzymuje się stała tendencja obniżkowa.

Zobacz również

Jakże doskonale się mieszka na Bemowie

dom piętrowy
Dzielnica Bemowo to wyborne miejsce do przeprowadzki. Kiedyś nieduże osiedle sypialne, przyłączone do Warszawy sześćdziesiąt lat temu, współcześnie prężnie rozwijająca się część stolicy. Od osiemnastu lat stanowi samodzielną jednostkę administracyjną. Jak grzyby po deszczu rosną tu nowe inwestycje i nowoczesne mieszkania. Bemowo posiada hot spoty z bezpłatnym dostępem do sieci dla mieszkańców.


dom wielorodzinny
Dysponujący sporymi środkami nabywcy doceniają każde nowe osiedle . Zwłaszcza istotne dla bogatszych ludzi są bezpieczeństwo gwarantowane dzięki monitoringowi, niezła infrastruktura i pojemne mieszkania. Deweloper korzysta z wysokiego popytu na nie, dlatego wyceny luksusowych nieruchomości we Wrocławiu nie spadają, a nawet odrobinę rosną.

Podsumowując, trwa teraz niezły czas na kupno własnego mieszkania we stolicy Dolnego Sląska. Ofert jest niespotykana obfitość, o czym przekonamy się przeglądając internet. Wklej do Google frazy nowe mieszania na sprzedaż albo „mieszkania deweloper”, a ujrzysz sam, jak wysoka jest podaż. Powodzenia w szukaniu wymarzonych czterech kątów!
19/05/04, 07:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.