Rynek nieruchomości w miejscowości Wrocław

Od ostatniego kwartału 2011 roku zauważalny jest trend spadkowy w cenach lokali w obrocie wtórnym i pierwotnym. Niezależnie, czy chodzi o stare czy mieszkania nawet wychodzi poza przeciętny rodzimy spadek cen za metr. By daleko nie szukać - miesiąc temu odnotowano pięcioprocentową obniżkę. Sytuacja ta ze sporą pewnością nie zmieni się w kolejnych tygodniach, ponieważ zaczynają się wakacje, sezon dla deweloperów.
Koszty mieszkań w stolicy Dolnego Śląska nie są jednak jednolite.

Udało nam się przykuć Twoją myśl naszym intrygującym wpisem? Rewelacyjnie. Zatem namawiamy - kliknij w link schody drewniane krecone i przejdź do nowej witryny po fakty.

Zgodnie z zasadą popytu i podaży, są one inne w cieszących się dużą popularnością sąsiedstwach. Nie inaczej jest w wypadku Krzyków, tam trzeba więcej wyłożyć za metr, niż w mniej ciekawej okolicy. Na dowód przytoczę fakt, że w dzielnicy Sępolno utrzymuje się stała tendencja obniżkowa.

dom wielorodzinny
Dysponujący sporymi środkami nabywcy doceniają każde nowe osiedle . Zwłaszcza istotne dla bogatszych ludzi są bezpieczeństwo gwarantowane dzięki monitoringowi, niezła infrastruktura i pojemne mieszkania. Deweloper korzysta z wysokiego popytu na nie, dlatego wyceny luksusowych nieruchomości we Wrocławiu nie spadają, a nawet odrobinę rosną.


Zobacz również

Sprzedajemy mieszkanie?

Inwestycje, nieruchomości
Od końcowych miesięcy 2011 ceny mieszkań maleją. Specjaliści uważają, że ten trend się utrzyma przez znaczący czas, wysoce prawdopodobne, że nawet do 2013 roku. Podobnie wygląda ta kwestia na rynku domów jednorodzinnych. Tam mocny krach wystąpił 3 miesiące temu i trwa cały czas. Czy okazuje się to zatem dobry czas, by załatwić sobie własne cztery kąty? Dużo wskazuje na to, że tak, choć można trochę poczekać, by upolować opłacalniejsze okazje. Za parę miesięcy niska sprzedaż mieszkań może wywołać następne obniżki cen.

Podsumowując, trwa teraz niezły czas na kupno własnego mieszkania we stolicy Dolnego Sląska. Ofert jest niespotykana obfitość, o czym przekonamy się przeglądając internet.

Czy ten tekst zainteresował Cię tak intensywnie, że chcesz zaznajomić się z innym? To świetnie. Zatem tu naciśnij i sprawdź (http://www.galeriadecor.pl/wazony-porcelanowe) więcej newsów.

Wklej do Google frazy nowe mieszania na sprzedaż albo „mieszkania deweloper”, a ujrzysz sam, jak wysoka jest podaż. Powodzenia w szukaniu wymarzonych czterech kątów!
21/05/19, 07:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.