Idealna dekoracja wnętrza - sztuczne kwiaty

plastikowy kwiat
Każdy pamięta z kultowych filmów lat 70-tych knajpki czy gabinety w których na stołach, postawione były sztuczne warzywa czy kwiaty. Była to oznaka dobrego gustu i mimo że na plastikowych pseudo tworach osadzał się kurz, ich barwa ożywiała nijakie szare otoczenie. Żaden człowiek nie marzył o jadalnych winogronach czy ananasach, wystarczyło, że ustawiono sztuczne, wiecznie świeże i błyszczące atrapy.

Trudna pielęgnacja


Wszyscy wiemy, jak trudne w pielęgnowaniu są rzadkie gatunki kwiatów. Oprócz podlewania wymagać mogą konkretnej temperatury, nasłonecznienia, stosowania makro i mikroelementów w odżywkach, zasolenia ziemi czy przemywania liści. Pomyślmy o sytuacji, że wybieramy ukochanej nam osobie albo kupujemy sobie, fantazyjnego i bardzo kosztownego kwiatka, który mimo usilnych prób i troski nam usycha czy traci liście.

Jak zafałszować prawdziwy kwiat?


kwiaty13
Modernistyczne oraz idealnie wyprodukowane kwiaty sztuczne nie różnią się niczym od autentycznych. Odwzorowany jest każdy detal- zawiązki liści czy kształt listka, faktura, gra kolorów. Dzięki bardzo dużej perfekcji wykonania a także wiernemu odwzorowaniu nie przypominają niczym plastikowych tworów lat osiemdziesiątych. Możemy dostać każdy, nawet najtrudniej dostępny kwiat, o którym tylko my będziemy wiedzieli, że nie jest prawdziwy.

Jak ożywić ciemne pomieszczenie?


Artykuły florystyczne są dobrą alternatywą wszędzie tam, gdzie nie możemy, ze względów czasowych na troskliwą pielęgnację, np. biura, urzędy czy pomieszczenia pozbawione okien i światła naturalnego. Kolorowe kwiaty uatrakcyjnią wnętrze i ożywią je. Jednocześnie możemy je postawienia ich wszędzie tam, gdzie żywe kwiaty nie miały by szansy przeżyć. Każdy importer kwiatów sztucznych dba o sprowadzenie różnorodnych produktów oraz wysoką jakość ich wykonania. Bardzo popularne w naszym kraju i często importowane są kwiaty (https://www.inter-deco.pl/produkty/szklo-dekoracyjne/szklane-kwiaty,2,1227) sztuczne naśladujące gatunki typowe dla danego kraju, nie spotykane w kraju.

Kwiaty sztuczne cieszyły się przez wiele lat złą sławą. Teraz, dzięki starannemu wykonaniu nie różnią się niczym od prawdziwych przedstawicieli fauny. Część z nich przyciąga wzrok swoją oryginalnością i niezwykłymi kolorami. Są idealną alternatywą dla wszystkich tych, którzy do kwiatów nie mają ręki. nie - odnośnik do strony -
Podpatrzone na: fh-akces.pl
Redaktor: S.D.
18/07/15, 07:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.