Projektowanie i wizualizacje 3d - aktualne trendy w reklamie produktów

E-handel
Przyszłość internetowych transakcji handlowych z pewnością będzie się opierać na wizualizacji. Możliwość oglądania towarów w trójwymiarze, bez wątpienia polepszy jakość ogłoszenia sprzedaży ułatwiając nabywcom proces podjęcia decyzji w przedmiocie dokonania zakupu.

Zakup towarów w sieci przy pomocy różnych serwisów ogłoszeniowych i aukcyjnych nierzadko rozbudza wśród klientów przeróżne wątpliwości. Nawet gdy oferowane przedmioty są szczegółowo scharakteryzowane oraz zamieszczone są ich zdjęcia, to i tak znajdzie się potencjalny klient, który poprosi o większą liczbę fotografii albo o fotografię z jeszcze innej perspektywy od tej, która została zaprezentowana dotychczas. Często budzi to frustracje ze strony sprzedających. Trudno bowiem jest udzielać odpowiedzi na wszystkie tego rodzaju prośby w przypadku, jeśli w sprzedaży posiada się tysiące towarów.

Coraz więcej przedsiębiorstw chcąc spełnić oczekiwania swoich konsumentów zleca w oparciu o umowę outsourcingu wizualizacje produktów zewnętrznej firmie.

Przeczytaj więcej w treści podobnego postu - są na tamtej stronie opublikowane niezwykle użyteczne informacje, które na pewno wykorzystasz w praktyce.

Wizualizacja taka oparta na prezentacji danego przedmiotu na ekranie naszego komputera za pomocą metody zezwalającej nam na zobaczenie obrazu w trójwymiarze. Projektowanie 3d odbywa się przy pomocy specjalistycznej techniki komputerowej opierającej się na zasadach geometrii oraz obliczeniach matematycznych i fizycznych. Nie będzie to już zwyczajnie płaskie zdjęcie, ale ruchomy obraz pozwalający na obejrzenie przedmiotu z każdej strony oraz niezależne obracanie go według własnego uznania.

Wizualizacje 3d mogą być stworzone dla wszelkiego rodzaju towarów. Najbardziej topowe branże dotyczą sprzętów AGD i RTV. Możliwości zastosowania takiej techniki są jednakże bezgraniczne, więc można przypuszczać, że metoda będzie się także świetnie sprawdzać w handlu samochodami albo nieruchomościami. Co ciekawsze modelowanie 3d może odnosić się do rzeczy, które jeszcze są w projekcie i które dopiero powstaną. To, co dotychczasowo było jedynie modelem oczekującym na realizacje po to jedynie, żeby przekonać się, jak będzie wyglądać w realu, dzisiaj może nabrać realnych kształtów dzięki wizualizacji oraz zyskać możliwość zastosowania poprawek jeszcze w trakcie samego projektowania. Bez cienia wątpliwości można więc dojść do wniosku, iż trójwymiarowe wizualizacje w niedługim okresie czasu zrewoluhandel - zobacz lokale usługowe na wynajem pogorzelica -ują handel internetowy.
Redaktor: k.s.
19/04/01, 11:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.