Wspomóż swój trening czyli skuteczne odżywki.

Gdy lubisz sport musisz bardzo starannie dobierać produkty,,którymi się karmisz. Rozbudowując mięśnie potrzebujesz dostarczyć organizmowi więcej składników odżywczych. Dlatego aby nasze zdrowie nie szwankowało trzeba przede wszystkim stosować zbilansowaną dietę, która pomoże naszemu przyśpieszonemu metabolizmowi efektywnie wykorzystać składniki, które mu dostarczamy.


aminokwasy bcaa
Odżywki i suplementy (Tribulus suplement) to preparaty często stosowane przez osoby uprawiające sporty, które często wspomagają stosowaną dietę. Muszą być one odpowiednio dobrane do jednostkowych predyspozycji, rodzaju aktywności fizycznej i stanu zdrowia. Gdy już jesteśmy w stanie określić powyższe kwestie, to możemy przystąpić do wyboru odżywki i suplementu. Suplementy są proste do spożycia. Wystarczy shaker i woda. Dodatkowo przyciągają różnorodnością smaków. Maja różne składniki, stąd też można je używać w każdej diecie. Wystarczy tylko określić zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze, aby suplementacja diety było właściwe.
Poniżej wymieniamy kilka specyfików, wśród których każdy wybierze coś dla siebie.

BCAA XTRA
Olimp baca (oferta na suple bcaa - to mnóstwo aminokwasów i witamina B6. Skład tej odżywki wpływa korzystnie na energię organizmu, co nabiera istotnego znaczenia przy znacznym wysiłku fizycznym. Będą potrzebne zwłaszcza dla osób, praktykujących dyscypliny szybkościowe, ale również w długotrwałym stresie i tych, którzy skończyli 45 rok życia. Przyśpiesza regenerację organizmu oraz przyśpiesza efekty diety i pomaga ustabilizować wagę.

Carbonox to z kolei źródło węglowodanów, dobranych w zgodzie z szybkością trawienia. W super tempie regeneruje siły po wytężonym wysiłku i uzupełnia niedostatki kalorii. Można zażywać także przed treningiem. Równie dobrze sprawdza się w upalne lato, kiedy tracimy dużo sił witalnych w skutek wysokiej temperatury. W celu otrzymania regularnych efektów, dobrze jest przyjmować odżywkę z inną bogatą w białko.


Dibencozide (oferty sprzedaży Dibencozide na wspomaga rozwój masy mięśniowej. Jest brany przy braku łaknienia, stanach wyczerpania po wysiłku fizycznym, niedożywieniu. Pomaga przywrócić organizm do pełni sił po wzmożonych ćwiczeniach. Wskazany osobom, które nie ćwiczą cały czas, a jedynie przez chwilę chcą popracować nad sylwetką.
Pamiętajmy jednak, że wszystkie suplementy to jedynie uzupełniacze. Najważniejsze to zachować umiar przy wyborze diety i aktywności fizycznej.
Podpatrzone na:
18/07/12, 03:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.