Problemy z erekcją

Seksualność to bardzo istotna strona życia każdego z nas. Może wpływać na każdą inną płaszczyznę. Jeśli nasze życie intymne jest źródłem przyjemności, to o wiele lepiej spełniamy się w pozostałych aspektach. Dlatego w momencie, gdy mamy w tym polu utrudnienia, zaznacza się to też na stosunkach z ludźmi.
Bardzo dużą wagę do tej sfery życia przykładają panowie. W ich mniemaniu, są pełnowartościowymi facetami, tylko w przypadku, gdy potrafią zaspokoić partnerkę. A gdy chorują na zaburzenia erekcji, ich dotychczasowy świat się rozpada. Mają kłopoty z samoakceptacją. Uważają, że ich ukochana nie potrafi być z nimi szczęśliwa, jeśli nie dają rady zaspokoić jej potrzeb seksualnych.

Zobacz również

Dbajcie o wzrok!

Zaćma – choroba utrudniająca życie!
Pochyliłeś się kiedyś nad tym, jak okrojone jest życie osoby ślepej? To okrutna rzecz, stracić szansę spoglądania na ten świat. Sporo osób uzna, że nasz świat jest paskudny, okrutny i wredny – cóż, zazwyczaj jest tak, że widzimy ważność rzeczy dopiero, gdy je tracimy.


Najczęstszą przyczyną tego zaburzenia jest wszechogarniający stres. Żyjemy pod olbrzymią presją. Często mało sypiamy i zmęczeni, idziemy do pracy. Tam zabijamy głód, wlewając w siebie mnóstwo kawy. Nie jemy regularnie i bardzo często stołujemy się w barach szybkiej obsługi. (Permen) Nie znajdujemy czasu na swoje zainteresowania i nie umiemy już (zobacz sprawdź przykłady) wypoczywać. Do tego pojawiają się problemy z dziećmi, czy brakiem pieniędzy. Po męczącym dniu chcemy na dodatek okazać się mistrzami w sypialni. I wówczas doświadczamy wielkiego niepowodzenia. Nasz wyczerpany organizm nie stosuje się do naszych poleceń - zobacz na ten temat.


Niekiedy też przyczyną jest brak zainteresowania drugą połówką. Jeśli w związku nie ma już ognia, to życie seksualne nie będzie dla nikogo satysfakcjonujące, a po pewnym czasie mogą zjawić się problemy z potencją. To może być wyraźny znak, że w takim związku coś nie działa. Panowie od dawna zastanawiają się, |jak zwiększyć potencję. Wiele już w tym kierunku zrobiono. Odkryto słynną viagrę, która szturmem zdobyła rynek.

Panowie zakochali się w tym specyfiku. Teraz można już dostać całą masę rozwiązań na kłopoty z potencją. Ale żaden lek na libido nie zastąpi zdrowego trybu życia. To właśnie przede wszystkim powinni odmienić mężczyźni. Wartościowa dieta i uprawianie sportu mogą sprawić cuda. Warto wziąć to pod uwagę, nim kupimy jeszcze jedeną paczkę czarodziejskich tabletek (tabletki permen). Apteka Chojna
 
17/12/01, 22:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.