Problemy z erekcją

Seksualność to bardzo istotna strona życia każdego z nas. Może wpływać na każdą inną płaszczyznę. Jeśli nasze życie intymne jest źródłem przyjemności, to o wiele lepiej spełniamy się w pozostałych aspektach. Dlatego w momencie, gdy mamy w tym polu utrudnienia, zaznacza się to też na stosunkach z ludźmi.
Bardzo dużą wagę do tej sfery życia przykładają panowie. W ich mniemaniu, są pełnowartościowymi facetami, tylko w przypadku, gdy potrafią zaspokoić partnerkę. A gdy chorują na zaburzenia erekcji, ich dotychczasowy świat się rozpada. Mają kłopoty z samoakceptacją. Uważają, że ich ukochana nie potrafi być z nimi szczęśliwa, jeśli nie dają rady zaspokoić jej potrzeb seksualnych.

Zobacz również

Dbajcie o wzrok!

Zaćma – choroba utrudniająca życie!
Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, jak okrojone musi być życie osoby niewidomej? To ciężka rzecz, stracić umiejętność spoglądania na ten świat. Dużo osób stwierdzi, że nasz świat jest smutny, ciężki i zły – cóż, zwykle jest tak, że widzimy ważność rzeczy dopiero, kiedy je tracimy.


Najczęstszą przyczyną tego zaburzenia jest wszechogarniający stres. Żyjemy pod olbrzymią presją. Często mało sypiamy i zmęczeni, idziemy do pracy. Tam zabijamy głód, wlewając w siebie mnóstwo kawy. Nie jemy regularnie i bardzo często stołujemy się w barach szybkiej obsługi. (Permen) Nie znajdujemy czasu na swoje zainteresowania i nie umiemy już (zobacz sprawdź przykłady) wypoczywać. Do tego pojawiają się problemy z dziećmi, czy brakiem pieniędzy. Po męczącym dniu chcemy na dodatek okazać się mistrzami w sypialni. I wówczas doświadczamy wielkiego niepowodzenia. Nasz wyczerpany organizm nie stosuje się do naszych poleceń - zobacz na ten temat.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.