Odprężające ćwiczenia w domowej siłowni

Fitness to w ostatnim czasie niezwykle atrakcyjny – w szczególności wśród kobiet - sport. Większość z pań, by poprawić formę jak również pozbyć się niepotrzebnych kalorii zapisuje się do klubów i w tym miejscu urzeczywistnia ustanowione zamierzenia. Zazwyczaj spędza tam parę godzin w tygodniu, aby odpowiednio poznać sprzęt fitness jak również nauczyć się nim posługiwać. Jednakże funkcjonuje łatwiejsza strategia, nie wymagająca dopełniania żadnych formalności. Po prostu zbuduj sobie siłownię w prywatnym domu z markowym sklepem sportowym.

Zobacz również

Pomagamy wybrać sprzęt do siłowni

Kto nie chciałby posiadać własnej siłowni w domu, oczywiście nie mówimy o kompleksowym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najistotniejszych urządzeniach rozwijających najczęściej używane grupy mięśni.


Nie musisz wychodzić z domu i czekać na siłowni, aż zwolnią się Twoje ulubione narzędzia treningowe. Sprzęt fitness możesz usytuować w swoim mieszkaniu bądź domu a także rzeźbić swoje mięśnie bez czasowych barier. Rozpocząć Twoją przygodę z domową siłownią może bieżnia treningowa albo stepper. Te sprzęty pozwolą na wykonanie solidnej rozgrzewki a także spalenie pierwszych kalorii. Jeśli lubisz jogging oraz ćwiczenia cardio bieżnia treningowa plus stepper są dla Ciebie. Za sprawą właściwych programów możesz ustalać długość trasy i poziom jej trudności. Szczególny mechanizm sumuje liczbę spalonych kalorii jak również przelicza je na zrzucone kilogramy. Z powodu tego wzrasta Twoja motywacja, a waga stopniowo spada.

Innowacyjnym kierunkiem na rynku sprzętu fitness jest platforma wibracyjna. To narzędzie w głównej mierze ma za zadanie wyrzeźbić jak również ujędrnić ciało, usprawnić krążenie i zlikwidować cellulit. Raczej niejako przy okazji usuwa dokuczliwy tłuszcz. Platforma wibracyjna łączy łagodny masaż z wyczerpującym wysiłkiem mięśni. Dlatego nie powinno się jej używać jednorazowo dłużej niż 15 minut.

Jeśli jesteś miłośniczką sportów rowerowych, a zarazem zależy Ci na kształcie całej figury, wybierz orbitrek. To rodzaj stacjonarnego roweru, z tą różnicą, że orbitreki angażują więcej partii mięśni. Ćwicząc na tym rodzaju sprzętu fitness ciężko pracują uda i łydki, ramiona i pośladki. Z tej przyczyny nie tylko spalasz kalorie, lecz dodatkowo rzeźbisz swoją sylwetkę. Największą popularnością wśród nabywców cieszą się orbitreki magnetyczne.
18/07/12, 10:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.