Nie wszyscy lubią przytulne mieszkania które dekorujemy ładnymi firankami i drobnymi drobiazgami dobierając do całości dywanik w tym samym kolorze. Wielu zafascynował nowy styl, który z pewnością podbije serca ludzi z wyobraźnią.

Jak to zwykle bywa z nowościami , styl rozpoczął się przypadkowo. Nieużywane powierzchnie po nieistniejących fabrykach zaczęto przerabiać na mieszkania. Jasne jest, że takie pomieszczenia odznaczają się wielkimi i wysokimi halami i właśnie to stanowiło bazę nowego stylu.


styl industrialny
To dlatego teraz styl industrialny odznaczają wysokie i otwarte pomieszczenia, chłodno i bez przepychu zaakcentowane jak również pozbawione nieprzydatnej dekoracji. Powiew chłodności miał zostać uzyskany przez użycie szarych i jasnych odcieni , jak i takich przypominających przybrudzone barwy żółte czy czerwone. Z upływem czasu wykreował się popyt na meble industrialne, a styl zdobył aprobatę i uznanie faktycznie dużej społeczności . Są to niebywałe kolekcje prostych mebli, wytworzone z zachowaniem dużej surowości . Chociaż meble industrialne sprawiają odczucie poniszczonych czy zwyczajnie mówiąc nadszarpniętych upływem czasu, niezwykle dobrze komponują się właśnie w wysokich, wielkich pomieszczeniach którym dodają nie wyłącznie znamienny styl, ale (hiperłącze) też i niezwykle tajemniczy klimat. Idealnie do stylu industrialnego nadają się również meble z recyklingu. U nas na ten czas to wciąż nowość i w pewnym sensie awangarda , ale - kliknij i sprawdź - oczarowanych tym właśnie innowacyjnym stylem bez przerwy przybywa. Nie ma się czemu dziwić, gdyż projektowane są one przez niezwykle dobrych projektantów, których pomysłowość nie zna granic. Będąc zainteresowanym tym stylem warto podjąć próbę stworzenia takiego mebla z recyklingu według własnej koncepcji. Więcej przeczytasz tutaj: meble z metalu w ofercie.


To nie wyłącznie ogromna frajda, ale też sprawdzian, by z rzeczy bezużytecznych stworzyć coś, co zachwyca . Wskazane jest popróbować , być może gdzieś głęboko w środku drzemie w każdym z nas uśpiony mistrz. W tym przypadku starczy drobinka wyobraźni i sprawne palce. Jeżeli jednak brak nam takiej odwagi albo choć sprawności , można zakupić taki drobiazg, który będzie unikatową ozdobą naszego mieszkania. Bo co jak co, ale meble z recyklingu umiejązachwycać pomysłowością.
17/10/31, 18:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.