Stylowe drzwi - wizytówka domu

Drzwi zewnętrzne mogą powiedzieć bardzo wiele o domu, w jakim są zamontowane. Atestowane drzwi antywłamaniowe, podwójne drzwi, albo solidne, drzwi z drewna świadczą o budynku, gdzie ceni się bezpieczeństwo jego mieszkańców. Nowoczesne, stylowe drzwi są wstępem do elegancko urządzonego mieszkania.

Drzwi zewnętrzne nie są jednak jedynymi, jakie spotyka się w większej części obiektów. Niezwykle ważnym elementem wystroju mieszkania są drzwi wewnętrzne (http://www.wroclaw.drzwi.pl/producenci/gerda), które łączą ze sobą kolejne pokoje. Zasadniczą różnicą między drzwiami (zobacz więcej) zewnętrznymi, a tymi występującymi wewnątrz są szyby, których najczęściej nie stosuje się w drzwiach wejściowych. W drzwiach wewnątrz nie ma również potrzeby wykorzystywania zaawansowanych zamków.

Drzwi wewnętrzne
Polska jest jednym z największych producentów drzwi w Unii Europejskiej. Produkty pochodzące z tego kraju są cenione za ich wysoką jakość i korzystną cenę. Firmy narzucają niskie marże na wyroby sprzedawane w Polsce, żeby konkurować z niedrogimi produktami z Chin, zalewającymi rynek. Działa wiele punktów oferujących drzwi wewnętrzne (http://www.wroclaw.drzwi.pl/producenci/delta), oprócz dużych sklepów z materiałami budowlanymi zajmują się tym punkty firmowe, których lokalizacje można znaleźć wyszukując w Internecie przykładowe hasło „drzwi wewnętrzne Wrocław”. W tego typu sklepie można negocjować dodatkowe upusty przy większym zakupie.

drzwi zewnętrzne
Jednym z największych producentów drzwi - przejdź -, zarówno wejściowych jak i wewnętrznych, jest firma Porta (http://wroclaw.drzwi.pl/producenci/porta). Jest to producent o wieloletnim doświadczeniu, posiadający parę fabryk - zarówno w Polsce, jak i poza granicami . Produkty tej firmy są dostępne na całym kontynencie, posiadają wiele międzynarodowych atestów bezpieczeństwa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.