Stylowe drzwi - wizytówka domu

Drzwi zewnętrzne mogą powiedzieć bardzo wiele o domu, w jakim są zamontowane. Atestowane drzwi antywłamaniowe, podwójne drzwi, albo solidne, drzwi z drewna świadczą o budynku, gdzie ceni się bezpieczeństwo jego mieszkańców. Nowoczesne, stylowe drzwi są wstępem do elegancko urządzonego mieszkania.
Drzwi zewnętrzne nie są jednak jedynymi, jakie spotyka się w większej części obiektów. Niezwykle ważnym elementem wystroju mieszkania są drzwi wewnętrzne , które łączą ze sobą kolejne pokoje. Zasadniczą różnicą między drzwiami (zobacz więcej) zewnętrznymi, a tymi występującymi wewnątrz są szyby, których najczęściej nie stosuje się w drzwiach wejściowych. W drzwiach wewnątrz nie ma również potrzeby wykorzystywania zaawansowanych zamków.

Drzwi wewnętrzne
Polska jest jednym z największych producentów drzwi w Unii Europejskiej. Produkty pochodzące z tego kraju są cenione za ich wysoką jakość i korzystną cenę. Firmy narzucają niskie marże na wyroby sprzedawane w Polsce, żeby konkurować z niedrogimi produktami z Chin, zalewającymi rynek. Działa wiele punktów oferujących drzwi wewnętrzne , oprócz dużych sklepów z materiałami budowlanymi zajmują się tym punkty firmowe, których lokalizacje można znaleźć wyszukując w Internecie przykładowe hasło „drzwi wewnętrzne Wrocław”. W tego typu sklepie można negocjować dodatkowe upusty przy większym zakupie.

Zobacz również

Nowoczesne drzwi przesuwne

Drzwi DOMINO
Drzwi wewnętrzne nagminnie bywają ignorowane przy urządzaniu mieszkania. Jest to bardzo dużym błędem, gdyż drzwi takie są bardzo istotnym elementem wystroju wnętrza. Starannie dobrane drzwi optycznie łączą podłogę ze ścianami. Dekoratorzy pomieszczeń nierzadko dobierają drzwi i futrynę pod kolor podłóg i wówczas dopiero dbają o wybór odcieni i faktury ściany.


drzwi zewnętrzne
Jednym z największych producentów drzwi - przejdź -, zarówno wejściowych jak i wewnętrznych, jest firma Porta . Jest to producent o wieloletnim doświadczeniu, posiadający parę fabryk - zarówno w Polsce, jak i poza granicami . Produkty tej firmy są dostępne na całym kontynencie, posiadają wiele międzynarodowych atestów bezpieczeństwa.

W ramach witryny internetowej firmy można poza tym porównać wszystkie typy produktów w trójwymiarowej animacji, gdzie można dowolnie zmieniać aranżację pomieszczenia, jak również detale – klamki, zawiasy itp. Lokalnego dystrybutora drzwi tej firmy można odszukać, wyszukując go w witrynie WWW producenta, bądź wyszukując w Internecie frazę zawierającą lokalizację, na przykład „drzwi Porta Wrocław”.
18/06/22, 14:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.