Sposoby na wakacje na Zachodzie Europy - plaża czy góry?

Jest wiele metod na spędzanie wolnego czasu. Metody te są najczęściej zależne od indywidualnego gustu, ale także od możliwości finansowych oraz od pory roku. Dla większości ludzi słowo urlop kojarzy się wyłącznie z letnimi wakacjami. Wolą oni najczęściej wypoczynek o charakterze biernym, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest ciepło i blisko do morza.


Idealnym rozwiązaniem mogą być ciepłe wybrzeża Hiszpanii. „wakacje Costa del Sol” to oferta dla osób, które preferują spędzanie wolnego czasu nad morzem. Hiszpania - na tej stronie - jest poza tym krajem, który sprzyja takiemu wypoczynkowi. Nadmorskie plaże są w dużej części kamieniste, można jednak spotkać piaszczyste, gdzie opalanie się i leżenie stają się jeszcze przyjemniejsze. Takie warunki spełnia także oferta, którą można znaleźć pod zwrotem „wakacje Costa Brava” (oferty: http://iiimillenium.pl/hiszpania/costa-brava.html).

Andora
Andora jest niewielkim państwem, graniczącym z Francją i Hiszpanią. Jest jednym z popularnych miejsc wypoczynkowych w Europie, z uwagi na ofertę dotyczącą spędzania wolnego czasu. W stolicy państwa, Andorra La Vella, jest wiele wartych zobaczenia zabytków. Poza tym w kraju jest kilka miejscowości uzdrowiskowych, w których występują gorące źródła termalne. Przede wszystkim jednak Andora jest znana z tego, że położona jest w Pirenejach. Znajdują się tam więc również dobrze zorganizowane kurorty narciarskie. „Andora narty” to hasło coraz częściej wyszukiwane, z uwagi na rosnącą popularność zimowego wypoczynku w tym miejscu. Popularność ta rośnie dzięki stosunkowo przystępnym cenom i licznym promocjom.

Włochy i Hiszpania
Podobnie jak w przypadku Andory, sporty narciarskie są uprawiane również we Włoszech. Położonych jest tam bardzo wiele narciarskich kurortów oraz stoków o zróżnicowanym poziomie trudności.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.