Zalety stosowania fototapet przy urządzaniu wnętrz, jakie mogą być możliwości na ich wykorzystanie.

Szukając pomysłów i inspiracji na ciekawe urządzenie wnętrza swojego domu nie można zapominać o fototapetach. Pojawiły się one na rynku stosunkowo niedawno, i w przeciągu raptem kilkunastu lat udało im się zdobyć bardzo dużą popularność. Miało na to duży wpływ parę spraw, po pierwsze są coraz łatwiej dostępne, ponieważ zamówić je można praktycznie bez wychodzenia z mieszkania.

Dzięki zaawansowanym sposobom drukowania są również ładne, największym ich plusem jest fakt, że nie ma praktycznie ograniczeń jeżeli chodzi o wzór. No i nie należy zapominać o cenie, duża konkurencja i coraz lepszy sprzęt sprawiły, że koszty zakupu fototapet obecnie bardzo spadły.

Zobacz również

Artykuły promocyjne dla każdej firmy

Teczki ofertowe
Co kilka metrów ostatnimi czasy widzimy reklamy. Widać je wszędzie i w każdej możliwej formie. Od ogromnych billboardów na ulicach, przez plakaty, duże strony w czasopismach, breloczki czy innego rodzaju gadżety Kiedy prowadzimy firmę, która trudni się sprzedawaniem czegokolwiek – produktów czy usług – to nie ma znaczenia, najważniejszym nośnikiem reklamy będą teczki ofertowe.


Fototapeta do pokoju dla dzieci
To, co w pierwszej kolejności doceniają klienci, to wybór motywu, który będzie nadrukowany. Obecnie na fototapetach można wydrukować praktycznie wszystko, wystarczy przesłać podczas zamawiania swoje własne zdjęcie, istotne tylko będzie, żeby pamiętać o dobrej jakości. Jeśli ktoś swojej fotografii nie ma, to do dyspozycji dostaje kilkaset tysięcy gotowych motywów, wśród których coś na pewno wybierze - kliknij tutaj.

Kolejnym plusem fototapet jest możliwość przygotowania ich w dowolnych rozmiarach. Analogicznie jak przy tradycyjnych tapetach każdy motyw składa się z kawałków o określonej szerokości, ale nie ma żadnego problemu, żeby każdy z wymiarów podać podczas zamówienia. Takie fototapety na wymiar są bardzo praktyczne, bo można precyzyjnie zapełnić nimi całą powierzchnię ściany, bez zbędnego przycinania albo uzupełniania wolnych powierzchni.
Wystarczy jedynie dobrze zmierzyć wnętrze, podać te rozmiary w trakcie zakupu, a otrzyma się wykonaną ściśle według wskazówek fototapetę. W związku z tym że są one podobne do zwykłych tapet, to także proces ich kładzenia niczym się nie różni. Na wstępie należy dokładnie wyrównać i przygotować ścianę, na której będzie się wszystko naklejać. Następnie rozsmarowuje się klej zgodnie z otrzymaną instrukcją, przykleja wszystko do ściany i na koniec precyzyjnie wyrównuje, aby nie pozostały żadne pęcherzyki z powietrzem.
15/05/06, 11:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.