Olśniewający uśmiech

Mawia się, że zęby człowieka są swoistą wizytówką. Można się domyślać, że pewnie każdy by chciał być postrzegany nie przez urodę, a przez pryzmat cech wewnętrznych, ale niestety powinno się twardo stąpać po ziemi. Jest inaczej, spory odsetek ludzi opiera swoje sądy o jednostce na pierwszym wrażeniu.

Wyświetl większą mapę
Chore i poszatkowane uzębienie jest oznaką tego, że człowiek je lekceważy. Może to stać się problemem w wielu ważnych sytuacjach w życiu. Na pewno osoba o zepsutych zębach nie otrzyma pracy w miejscu, w którym ważna jest fizjonomia. A naukowcy twierdzą, że nawet w momencie, gdy pragniemy pracować, gdzie wygląd nie jest absolutnie do niczego konieczny, w trakcie rozmowy o pracę nieetyczne uzębienie potrafi silnie odstraszyć rozmówcę. Idealna prezencja jest tak ważna, że w niektórych państwach władza dokłada się niepracującym do zabiegów dentystycznych, by w przyszłości dostali wymarzoną pracę. Ładny uśmiech jest także niezbędny w sprawach damsko-męskich. Sporo pań w ankietach wskazuje, że zadbana jama ustna faceta jest znaczącą cechą, która przyciąga ich uwagę. Nie trzeba już chyba pisać o miłym zapachu z ust w trakcie pocałunków. Do dentysty warto chodzić nie jedynie, gdy dokucza ząb, ale także systematycznie, by dentysta dokonał dokładnego przeglądu. Tą drogą można uniknąć chorób. Aby odszukać sprawdzony salon dentystyczny we Wrocławiu, do Google wklep słowa: „dentysta Wrocław”.

Implanty stomatologiczne - Clinident.pl
Niezwykle popularnym zabiegiem upiększającym od niedawna stało się wybielanie zębów - odno�nik -. To pewne, że jak się jest palaczem i pije kawę, to uzębienie ma odpychający, żółty kolor. Tutaj nie pomaga mocne szczotkowanie zębów, które na dodatek demoluje szkliwo. Fajną sprawą jest to, że artyści, którzy wygrywają Oscara dostają dodatkowo kupon na wybielanie zębów wrocław. Tutaj także można znaleźć dentystę, który wykonuje tego typu zabiegi, trzeba do Google wklepać „wybielanie zębów Wrocław”.


Zobacz również

Troszczmy się o zęby

Chyba nie ma drugiego takiego specjalisty, którego tak bardzo się boimy. Chodzenie do stomatologa przyprawia nas o dreszcze. Najśmieszniejsze jest to, że tego lekarza boją się głównie dojrzali ludzie. Czy to jednak dostateczny powód, aby nie chodzić do stomatologa wcale? Ostatnie statystyki są przerażające. Większość rodaków ma kłopoty ze swoimi zębami. Najgorsze jest jednak to, że także nasze latorośle cierpią na choroby uzębienia.
17/07/02, 20:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.