Wysokiej klasy producent drzwi drewnianych meranti i okien.

Producent DRUTEX S.A. jest nowoczesną spółką, stosującą w produkcji najnowsze technologie. Szczególnie polecana jak poszukujesz w sieci okna pcv producenta nowoczesnego.

drewniane okna
Na chwilę obecną firma DRUTEX S.A. jest najlepszym po względem wielkości producentem stolarki otworowej z PCV w Polsce. W swojej ofercie producent posiada również okna aluminiowe drzwi, fasady z drewna i aluminium. Olbrzymie możliwości technologicznie jak również produkcyjne, wspierane są fachową wiedzą i doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu firmy Drutex S.A, pozwalają na realizację nawet najtrudniejsze i najśmielsze zamówienia stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z PVC, drewna jak i aluminium.

Zobacz również

Który projekt architektoniczny okaże się najlepszy?

dom
Budowa domu to marzenie wielu z nas. Niestety wiąże się z tym dosyć duże zaangażowanie finansowe, które wymusza na nas szukanie oszczędności na wielu polach. Jednym z najlepszych sposobów na oszczędność już na samym początku naszego przedsięwzięcia będzie projekt architektoniczny. Możemy bowiem zdecydować się na projekt z katalogu albo zamówić jego przygotowanie. Jedna i druga metoda ma swe wady i zalety, więc winniśmy je poznać, nim podejmiemy ostateczną decyzję.


Wysoki stopień izolacji termicznej, akustyczności oraz niezawodności w funkcjonowaniu czyni nasze okna pcv sprzedażowo symbolem technologii i elegancji. W pełnej ofercie znajdziecie Państwo także rolety producenta Drutex S.A. NakładanPCV (sprawdź mega ofertę przemiał pcv- www.metal-plast.pl/oferta/przemial-pvc-i-regranulaty/)olety z PCV to system rolet zintegrowanych z oknem, możliwy do zastosowania wraz z ich montażem podczas budowy domu lub podczas wymiany okien. Kompatybilność obowiązuje także w systemie rolet zewnętrznych. Duża kolorystyka skrzynek, pancerzy i prowadnic oraz różnorodność w napędach rolety oraz jej zabezpieczeń spełniają każde wymagania Klientów.

W osiągnięciu sukcesu pomogło wdrożenie systemów Zarządzania Jakością: ISO 9001 oraz ISO 14001, których prawidłowe funkcjonowanie gwarantuje TÜV Management Service GmbH.

Pracując nad ciągłym doskonaleniem świadczonych przez DRUTEX S.A. produktów i usług, szczególnie skoncentrowano się na dążeniu do oferowania najwyższej jakości produktów jak również redukcji czasu realizacji zamówień i dostaw do Klientów. Obecnie DRUTEX S.A. oferuje doskonałe jakościowo wyroby oraz wysoko konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do wskazanej lokalizacji w całej Unii Europejskiej.

okna
Produkcja stolarki okiennej i drzwiowej prowadzona jest obecnie na liniach technologicznych wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia renomowanych zachodnich firm, takich jak: austriackiej LISEC oraz Technoplast oraz niemieckich: RAPID-URBAN, HAFFNER i WEINIG.

Poszukujesz drzwi drewniane - idealnie trafiłeś na Drutex.

Drzwi zewnętrzne drewniane w systemie Softline wykonane z drewna sosnowego i meranti spełniają nie tylko oczekiwania estetyczne, ale również wymogi budowlane. Rozpoznawalną cechą profilu Softline są wyrafinowane, opływowe kształty, o gładkiej i lśniącej powierzchni, które dają swoim użytkownikom bardzo wymierne korzyści.

Cała Konstrukcja drzwi zewnętrznych Softline zrobiona jest z drewna sosnowego lub meranti klejonego trójwarstwowo o grubości 68 mm. Polecamy również okna drewniane

z bardzo dużą gamą kolorów - cała paleta RAL, jak i lazurów z widoczną strukturą drewna. Ponadto żywotność stolarki wydłuża impregnacja i gruntowanie. Wszystkie powłoki malarskie są przyjazne środowisku. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami!
Redaktor: Magdalena Hayder
24/02/06, 18:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.