Lacobel – Szkło w kuchni, które w prosty, nowoczesny i stylowy sposób odświeży Twoje wnętrze

Urządzenie kuchni w nowym mieszkaniu czy też odświeżenie już posiadanej nie jest w aktualnych czasach kłopotliwym zadaniem. Aktualnie na rynku istnieje spory wybór produktów i materiałów, które pomogą stworzyć z kuchni wyśnione miejsce nie tylko do przyrządzania potraw, ale również konsumowania dań.
Szklany stół
W szerokiej gamie możliwości niewątpliwie każdy odnajdzie coś dla siebie i własnej kuchni tak, aby znakomicie współgrała z aranżacją pozostałej części domu.

Zobacz również

Elementy wyposażenia kuchni

Uniwersalny system relingów
Kuchnia to prawdziwe serce życia rodzinnego. To przecież w tym pomieszczeniu najczęściej toczy się życie towarzyskie. To tam spotykamy się całą rodziną, aby wspólnie zjeść posiłek. To w tym miejscu zwykle rozmawiamy ze sobą przy kubku kawy. Zastanawiający jest także fakt, że za każdym razem gdy urządzamy domówki, po pewnym czasie wszyscy przenosimy się zawsze do kuchni. Kuchnia ma w sobie coś magicznego. Podświadomie przeczuwamy, że jest miejsce, w którym najsilniej grzeje domowe ognisko. Dlatego warto poświęcać temu wnętrzu niezwykle dużo uwagi, gdy urządzamy nasze wymarzone gniazdo.


Innowacyjna metoda na wystrój kuchni

Coraz więcej osób marzy by ich kuchnia była zaaranżowana w innowacyjnym stylu.

Wejdź na proponowany link, a zgłębisz informacje na opisywany temat jeszcze bardziej - z pewnością okażą się nieprzeciętne i całkowicie Cię wciągną.

Nie jest to sporym problemem, ponieważ istnieje wiele łatwych i prostych możliwości, aby odmienić starą kuchnię zgodnie z najnowszymi tendencjami. Do takich rozstrzygnięć należy chociażby szkło w kuchni. Najczęściej i najchętniej używanym typem szkła w kuchni jest szkło (więcej informacji) typu Lacobel. Jest ono ulubionym szkłem projektantów wnętrz i architektów. Jest ono z jednej strony pokryte powłoką wysokiej jakości lakieru.
Kuchnia, okap Glass Linear
Jest on również pokryty warstwą ochronną, która zabezpiecza szkło przed porysowaniem. Występuje w podstawowej gamie 40 kolorów z możliwością produkcji także w kolorze niestandardowym. Idealnie pasuje do każdego wnętrza kuchni.

Ogrom sposobów na wykorzystanie szkła

Szkło Lacobel nie wymaga trudnego montażu, zakłada się je w bardzo łatwy i szybki sposób. Nakleja się je do konkretnej powierzchni dzięki czemu uniknąć można widzialnych zamocowań. Idealnie pasuje do miejsca na ścianie między szafkami a blatem.

Wykorzystywane jest również jako wypełnienie drzwi lub blat kuchenny. Jest znakomitym sposobem na szybkie odświeżenie kuchni gdyż zainstalować je można na założone już płytki na ścianie. Jest nieuciążliwe w utrzymaniu czystości. Szkło w kuchni w optyczny sposób powiększa przestrzeń. Nadaje jej bardzo nowatorski wygląd. Wysoka jakość surowców, z których jest wykonane nadaje mu wytrzymałość oraz powoduje brak zmian przez upływ czasu w jego kolorze i wyglądzie. Jest także towarem przyjaznym dla przyrody ponieważ nie posiada żadnych szkodliwych substancji. Wielość kolorów oraz możliwości zastosowań szkła Lacobel z pewnością usatysfakcjonuje każdą osobę chcącą wprowadzić choć trochę innowacyjności w swojej kuchni.
21/05/11, 07:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.