Dlaczego warto nabyć konsolę?

Piątkowy wieczór to świetna pora na spotkanie wśród znajomych. Wprawdzie przede wszystkim ludzie inteligentni nie potrafią się nudzić, jednak twórcy gadżetów uznali, że trzeba zatroszczyć się, aby rzeczywiście tak było. Wśród popularnych koncepcji na wieczór są zestawy karaoke, maty do tańczenia i ulubione przez wszystkich konsole.
Czasy przyjęć przy grach karcianych są już przeszłością. Nawet na prostą planszówkę trudno namówić przyjaciół. Jednak to weekendowe rozprężenie sprzyja rozrywce, pomijając jej formę. Nadal popularnością cieszą się także typowe gry jak Monopoly, jednak coraz mocniejsze stają się się najróżniejsze gry na konsolach. Wszystko wskazuje na to, że Playstation 3 ---tutaj kupisz GoPro VR w najniższej cenie--- i Xbox 360 ---tutaj kupisz--- niebawem zostaną z nami na dłużej.

Zobacz również

Popularna forma rozrywki w obecnych czasach – gry na konsole dla różnego przedziału wiekowego

telewizor
Aktualnie rynek zdominowany został przez różnej maści gry na PS3, na Xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS (przykłady). Patrząc dziś na różnego typu gry na Xbox360 spostrzec daje się ogromna ich różnorodność. Urządzenia przenośne sukcesywnie wypierają zwyczajne gry planszowe, kiedyś będące w cenie. Od jakiegoś czasu ma miejsce spór o to, którego producenta konsola zalicza się do najlepszych na rynku.


Skoro każdy może być bohaterem w swoim domu, to dlaczego nie zostać bohaterem imprezy – zwłaszcza, gdy wiąże się to z grą ze znajomymi na sztucznych gitarach.
Blackgames.pl - konsole
Jednak taka zabawa jest atrakcyjna nie tylko dla chłopaków, bo z takim samym zapałem po tego typu gry sięgają także panie. Wystarczy w odpowiednim momencie wciskać odpowiednie przyciski umieszczone na zabawkowym instrumencie, żeby zyskać punkty i fantastycznie bawić się w rytm hitów gitarowych. Zabawę jest przyjemna, lecz potrzebuje sporo refleksu.

Gry na Playstation 3 to mnóstwo przykładów. Dzięki temu, że można je dobrać do różnych potrzeb znajdują również zastosowanie w gromadnych zabawach. To przede wszystkim z myślą o imprezach powstały specjalne maty do tańca. Cieszą się one popularnością przede wszystkim na imprezach domowych lub zespołowych wyjazdach.


Nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać, że pojawiające się na rynku gry dostosowane są do typu imprezy, nie tylko do wieku odbiorców. Gry na Xbox 360 bez problemu można dać dorosłym, młodzieży i dzieciom. Znajdą się również takie przykłady gier, w które grają rodzice ze swymi pociechami. Widać, że opcji jest rzeczywiście dużo, jak koncepcji na interesujący wieczór.
18/07/12, 10:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.