Ściany Twojego mieszkania też mogą mieć duszę

Dumałeś kiedykolwiek nad tym, co przekazuje mieszkaniu duszę? Jest wiele elementów designu, które znacząco wpływają na ogólny obraz. Kluczowe jest oświetlenie – orientacja domu, rozmiar i rodzaj okien. Liczy się także mocno odcień ścian. Barwy rozróżniają się na 2 zasadnicze kategorie: gorące i zimne. No i trzeba wymienić meble – ozdobne, drewniane, minimalistyczne. Ostatnim etapem ozdabiania lokum jest rozmieszczenie obrazów i ulubionych zdjęć. Umieszczenie tych elementów mocno personalizuje cztery kąty. Mam dla ciebie interesującą opcję - drukowanie zdjęć na zamówienie. Zapraszam do lektury, a nie stracisz wspaniałej szansy!


Dekoracje marki Beckers
Z pewnością masz jakieś ukochanie zdjęcie. Obraz z niezapomnianych wakacji, sławny artysta, pocztówka z pięknie ośnieżonymi alpejskimi szczytami. Imaginuj sobie teraz, że masz te zdjęcie większej skali i umieszczone w ramce albo w formie cało ściennej fototapety. W sieci funkcjonują zakłady, które elegancko wydrukują obraz z przesłanego zdjęcia w jakimkolwiek wymiarze i na powierzchni, jaką wskażesz. Przesyłasz firmie wybrane zdjęcie w wysokiej rozdzielczości, podajesz rozmiar i oni realizują twoje zlecenie. Całkowity proces nie trwa długo i jest niesamowicie wygodny – nie trzeba nawet wyściubiać nosa za próg pokoju. Składasz zamówienie na witrynie sieciowej, rachunek regulujesz kartą, a paczka wysyłana jest przez kuriera. Witaj w 21.

Masz jeszcze sekundę? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do nowej witryny, gdzie wyszukasz pouczające posty - wejdź w link przegląd techniczny budynku.

wieku!

salon
O ile pasjonujesz się malarstwem, a reprodukcje w galeriach są za drogie, możesz zamówić sobie druk zdjęcia na płótnie dowolnego obrazu. Może van Gogh w salonie bądź Picasso w przedpokoju? Dla dzisiejszej myśli technicznej to łatwizna. Zakłady poligraficzne potrafią wydrukować obraz w świetnej rozdzielczości, którą polubi każdy wielbiciel najlepszego malarstwa.

Zobacz również

Reprodukcje oryginalną formą ozdoby ścian

sypialnia   slider
Prawdopodobnie każdy z nas ma w domu choć jeden obraz albo plakat. Najczęściej na ścianach wieszamy reprodukcje dzieł największych twórców lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Lubiane są również abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo modne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla surowego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno obrazów.


Gwarantuję, że wydruk zdjęcia na płótnie ulubionego malowidła albo fotografii nada twojemu lokum indywidualny charakter. Twoje 4 ściany staną się dla ciebie twoim miejscem na świecie, a każdy wizytujący zauważy, że w murach jest cząstka twojej osobowości. obraz (http://www.touchofart.eu/)
19/09/12, 07:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.