Gry rpg oraz inne to świetna rozrywka na długie godziny.

Jednym z najszybciej rozwijających się tematów z branży rozrywki multimedialnej są gry na komputer. Corocznie ukazują się setki nowych gier, na które oczekują miliony miłośników na całym świecie. Jeszcze większą popularnością cieszą się te gry, które stanowią kontynuację znanych i poważanych tytułów.


gry
Tego typu gry posiadają wielu zagorzałych miłośników, którzy nierzadko potrafią czekać wiele lat na nową część ich ulubionej strzelanki, gry rpg (przykład) lub również gry finansowej albo symulatora pociągu.

Masz jeszcze chwilę? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do kolejnej strony, na której przygotowaliśmy szczegółowe posty - najedź na link Obozy zimowy.

Największe tytuły mają już wyrobioną markę a ich fani umieją wiele wybaczyć twórcom, nawet gdy czasem w grze pojawią się błędy lub niedociągnięcia. Czasem bardziej satysfakcjonuje sam klimat lub rozmach fabuły, jak na ten przykład w takich tytułach jak Diablo, Age of Empires czy też wielokrotnie nagradzany polski Wiedźmin, który doczekał się już trzech części oraz sprzedał się w nakładzie dziesiątek milionów kopii, co jest ogromnym sukcesem na skalę całego świata.

Co istotne, w tej elektronicznej rozrywce każdy wynajdzie coś dla siebie. Kiedy jesteśmy fanami strategii, to mamy możliwość przebierać w tytułach, które będą wysyłać nas do starożytności albo czasów I Wojny Światowej, czy też będziemy dowodzili dywizjami robotów i mechów na nieznanej planecie, której mieszkańcy zagrażają Ziemi.

Z kolei jeśli uwielbiamy samochody i kochamy oglądać wyścigi Formuły 1 lub inne wyścigi, to zawsze mamy możliwość odnaleźć tytuły, które w bardzo podobny sposób odwzorują wszelkie samochody, drogi a także sposób jazdy pojazdów, za kierownicą których usiądziemy.


gry
Obok takich tradycyjnych tytułów w kategorii gier sportowych lub bijatyk, są także różnorodne tytuły, które zostały wydane względnie niedawno. Tzw. symulatory to grupa gier, których celem jest jak najbardziej wierne odwzorowanie sposobów działania jakiegoś pojazdu, firmy albo też całego gospodarstwa rolnego. Przy tych bardziej zaawansowanych, są także gierki łatwiejsze, ale nie mniej wciągające. Czasami są to tak dobre tytuły, iż nawet owe gry, które są lepsze technicznie oraz fabularnie, nie bywają w stanie pobić ich popularnością. Powszechne platformówki, prosta gra free aqua zoo (ciekawostka) a nawet zwykłe układanie klocków, może zainteresować na wiele dni.
21/11/27, 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.