Kiedy wybrać solidne drzwi do domu?

Drzwi w naszych wnętrzach powinny nie tylko komponować się z aranżacją wnętrza, ale przede wszystkim być funkcjonalne. Jak nabyć odpowiedni model?
Przede wszystkim istotne jest dokładne zmierzenie otworu drzwiowego i wybór właściwej szerokości skrzydła. Standardowe drzwi są dostępne w kilku szerokościach: 60, 70, 80, 90 i 100 cm.
Dopasowane drzwi wewnętrzne - we Wrocławiu Następnym zadaniem jest wybór najbardziej uniwersalnego dla nas sposobu otwierania drzwi. Powodzeniem cieszą się drzwi - sprawdź to - tzw. uchylne, jednak nie zapomnijmy, by przed zakupem określić, jakie skrzydło będzie najlepsze: prawe czy lewe. Wtedy musimy wziąć pod uwagę wystrój pomieszczenia, ustawienie mebli oraz lokalizację włącznika światła. Znaczącym kryterium podczas kupna wymarzonego modelu drzwi jest wzornictwo, z racji iż dobrze dobrane drzwi wewnętrzne, mogą być idealnym pomysłem na wnętrze, a co więcej, jego największą ozdobą. Dlatego właśnie znane firmy są w nieustannym kontakcie z projektantami. Trzeba przyznać, że najpiękniejszym materiałem jest drewno. I mimo iż dzisiejsze drzwi powstające z tworzyw sztucznych kuszą swymi atrakcyjnymi cenami, nie są w stanie zupełnie wyprzeć z rynku drzwi (więcej na tej stronie) z drewna.


Zobacz również

Wymieniamy podłogę w naszym mieszkaniu

Parkiet z grabu
Gdy planujemy remont w naszym mieszkaniu, zazwyczaj jest to odświeżanie ścian w pokojach. Czasami również zmieniamy kafelki. Zazwyczaj jednak planujemy drobne przemiany, takie jak na przykład kupno mebli, czy odmiana wystroju wnętrz. Skupiamy się wówczas przede wszystkim na dodatkach. Odwiedzamy wiele sklepów, czekamy na cenowe okazje. Potrafimy przeglądnąć mnóstwo magazynów dekoratorskich. Często jednak zapominamy o bardzo istotnym elemencie naszych mieszkań, czyli o podłogach. Zazwyczaj remontujemy je raz na kilkanaście lat albo i rzadziej. Choć codziennie mamy z nią stały kontakt, nie myślimy o podłodze. A przecież teraz mamy tyle możliwości, by była ona nie tylko praktyczna, ale i nowoczesna.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.