Jak znaleźć dobrego lekarza?

Pobieranie krwi
W Polsce ciągle utyskuje się na służbę zdrowia. To przykre, ale, rzeczywistość jest taka, że mamy niejeden powód. wielkie kolejki, wyczerpani lekarze, zawsze naburmuszone pielęgniarki - to standard polskich szpitali i poradni. Naturalnie da się uciec od tego typu zdarzeń, gdy zdecydujemy się na prywatną opiekę medyczną, lecz to wiąże się z dodatkowymi, niemałymi nakładami pieniężnymi. To bardzo przykre, ale nie widać w przyszłości możliwości zmiany i pozostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość, albo wydawać spore pieniądze na każdą wizytę.

Żeby jak najbardziej zredukować nieprzyjemności dobrze jest sprawdzić, jakie opinie ma lekarz, do którego się wybieramy. Najlepiej zapytać znajomych. Na pewno nam pomogą, będziemy mogli porozmawiać o spotkaniu i o zachowaniu lekarza. Opinie o lekarzach (http://as-med.com.pl/znajdz-lekarza/pulmonolog) są różne, zdarza się że sprzeczne, ale świetnego specjalistę docenią wszyscy.

kolejnym źródłem wiadomości jest internet. Jest wiele serwisów zbierających oceny przychodni. Poczytajmy je, nim zapiszemy się na wizytę, wpisując w Google różne słowa "dermatolog Zielona Góra", "ginekolog Katowice". Jeśli coś jest absolutnie fatalne w którejś przychodni, z pewnością dotrzemy do tych informacji. pacjenci chętnie dzielą się swoim zdaniem, w szczególności gdy obsłużono ich bardzo dobrze albo bardzo źle.

Lekarze sami chętnie zaznajamiają się z opiniami o swojej pracy. Część z nich bierze sobie do serca zdanie pacjentów i zmienia swoje zachowanie, co natychmiast widać w opiniach. Zwracajmy zatem uwagę na terminy wpisów. Część lekarzy jednak nie podejmuje takich kroków i tych trzeba unikać.

Choroby to osobisty i delikatny temat, z tego powodu podejście specjalisty jest bardzo ważne. Poczytajmy uważnie opinie o lekarzach, u których chcemy się leczyć. W ten sposób możemy uciec od nieprzyjemności. albo (więcej na tej stronie)


Zobacz również

Dowiedz się więcej o swoim lekarzu

Szczepienie przeciwko grypie
W naszym kraju nieustannie narzeka się na służbę zdrowia. To przykre, ale, prawda jest taka, że mamy niejeden powód. Ogromne kolejki, wyczerpani lekarze, wiecznie naburmuszone pielęgniarki - to codzienność rodzimych szpitali i poradni. Naturalnie da się uniknąć takich sytuacji.
18/09/17, 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.