Armatura łazienkowa

Dla każdego z nas łazienka jest niewyobrażalnie istotnym miejscem w domu: to tam zmywamy z siebie trudy dnia codziennego, odprężamy się, przygotowujemy do odpoczynku lub ważnego wyjścia. W łazience możemy mieć wreszcie chwilę dla siebie. Z tegoż to powodu bardzo istotne jest to, żebyśmy pozytywnie się w niej czuli, aby jej wystrój jak najlepiej odpowiadał naszym gustom. Do osiągnięcia pożądanego rezultatu kluczem jest poprawne wyposażenie łazienek, czyli również armatura.


Jednym z najistotniejszych elementów w wykończeniu łazienki jest bateria. Wyróżniamy baterie wannowe, prysznicowe oraz zlewowe. To właśnie ona nadają styl wnętrzu, dopełniają je i sprawiają, że czujemy się w nim naprawdę luksusowo. Oczywiście ilu zainteresowanych, tyle oczekiwań w tej kwestii. Szczęśliwie dzisiejszy rynek próbuje wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych klientów.

Tak więc do wyboru mamy baterie w stylu nowoczesnym i retro, chromowane, niklowane, mosiężne, czarne lub białe (oferta płytek ceramicznych na stronie Cermag) . Baterie w stylu retro zazwyczaj są stylizowane lub (zobacz http://sweet-home.pl/) wykonane z mosiądzu, mają klasyczne kształty i wspaniałe ornamenty. Taka bateria łazienkowa będzie świetnie współgrała z wnętrzami w stylu kolonialnym, rustykalnym czy retro. Do wnętrz nowoczesnych stosuje się raczej chrom lub nikiel, geometrię i prostotę. Wśród tych dwóch orientacyjnych grup wyróżniamy mniej lub bardziej wyszukane rozwiązania, a co za tym idzie- różnorodne ceny, które oscylują pomiędzy kilkudziesięcioma, a kilkoma tysiącami złotych.

W tym momencie na polskim rynku mamy kilku wiodących producentów armatury łazienkowej. Należą do nich w szczególności tacy fabrykanci jak Rhode, Ferro, Tres. Ich artykuły są dostępne zarówno w sprzedaży bezpośredniej (mniejsze lub większe markety budowlane i sklepy zajmujące się sprzedażą wyrobów do aranżacji wnętrz) jak również w wielu sklepach internetowych, które zaczynają być coraz częściej wybieraną drogą zakupu, ze względu na komfort, większą dostępność wyrobów oraz korzystniejszą cenę w stosunku do tej, która jest oferowana w sprzedaży bezpośredniej (jest top możliwe dzięki obniżeniu kosztów dystrybucji).

Jak widać Polski rynek jest wspaniale przygotowany, do urzeczywistniania wszelkich zachcianek klienta w kwestii aranżacji łazienkowego wnętrza. Jedyne, czego potrzeba, aby nasze fantazje mogły stać się rzeczywistością to koncepcja i oczywiście pieniądze. Jeżeli spełnisz te warunki, to nawet bateria prysznicowa może stać się tą jedyną.
Podpatrzone na: www.cermag.com.pl
19/10/04, 14:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.