Urlop prozdrowotny

Z pewnością każdy z nas czuje się już zmęczony wiecznym pośpiechem i powszednimi sprawami. Współczesny świat nas nie szczędzi i funkcjonujemy pod ogromną presją. W czasie światowego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do własnego domu, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Kiedy idziemy wreszcie do łóżka, stres nie pozwala nam spać. I znowu rano budzimy się niewyspani.

Ale Białka Tatrzańska to nie tylko popularne baseny termalne w Kraju. Ta mała miejscowość oferuje nie lada gratkę dla wielbicieli starej architektury. Warto obejrzeć mający ponad 300 lat niewielki kościółek. Skonstruowany on został totalnie z drewna i jest znaczącym elementem przepięknego Szlaku Architektury Drewnianej. Można wewnątrz poczuć niepowtarzalną atmosferę regionalnej kultury. Jeśli kościół wam się spodoba, w przyszłości udajcie się na trasę w inne części Małopolski, gdzie stoją podobne drewniane budowle.

Tatry, góry
Bardzo popularne są obecnie wyjazdy zdrowotne. Jeździmy w takie miejsca, gdzie nie tylko wypoczniemy, ale też zadbamy o naszą formę. Dlatego modne są teraz letnie pobyty w uzdrowisku. Niedawno to miejsce kojarzyło się tylko z rozrywką dla starszych ludzi. Dzisiaj, dzięki interesującej ofercie i innowacyjnym metodom, uzdrowiska tętnią życiem i są pełne kuracjuszy w różnym wieku.

W ciepłe dni Białka Tatrzańska jest wygodną bazą wypadową na wędrówki górskimi ścieżkami. Znajduje się tu również coś dla wielbicieli ekstremalnych wrażeń - Białka Tatrzańska posiada wzburzoną rzekę, na której można pływać specjalnymi kajakami. Wyżynne obszary świetnie nadają się na dalekie loty paralotniarzy.

termy
Cudowny relaks zapewnia nam Białka termy. Dzięki swojemu malowniczemu umiejscowieniu, ten ośrodek zapewnia nam wspaniały odpoczynek pośród górskich szczytów. Możemy wybierać mnóstwo wspaniałych atrakcji. Możemy skorzystać z pływalni, licznych zabiegów kosmetycznych, łaźni oraz cudownych właściwości wód termalnych. Wszystko to mieści się w nowoczesnym i niezwykle eleganckim budynku. Na miejscu są także bary z pysznym jedzeniem.

Wczasy w takim miejscu to szansa, by pozbyć się stresu, zadbać o nasze zdrowie, a też nareszcie wypocząć. Terma Bania sprawi, że przestaniemy rozmyślać o kłopotach i skoncentrujemy się na swoich sprawach. Jest to z pewnością najlepsza forma relaksu, kiedy rozluźnia się nasz organizm i umysł. To też świetna zabawa dla naszych pociech, które będą zachwycone możliwościami, które oferuje im to miejsce.
20/02/13, 07:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.