Stara zasada kulturystów

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, także każdy chce się prezentować w jak najlepszej formie, gdy już nadejdzie czas, aby zdjąć koszulkę, czy to na pływalni, czy na plaży. Służyć temu mogą przede wszystkim regularne ćwiczenia fizyczne. Niektórzy preferują trening aerobowy, inni pływają, jednak najliczniejszą grupę ćwiczących regularnie stanowią stali goście siłowni. Nie podlega dyskusji, że najważniejszym elementem większości treningów są zestawy ćwiczone według założonego, opracowanego wcześniej planu, jednakże samymi ćwiczeniami fizycznymi niezwykle łatwo się znudzić, bo bez dobrze dobranej diety i wspomagania w formie odżywek na efekty przyjdzie nam czekać bardzo długo. Dla niektórych z nas na pewno zbyt długo. Z tego powody też tak istotny jest odpowiedni wybór odzywek do indywidualnych potrzeb na każdy kolejny etap treningu. Tutaj znajdziecie kilkanaście spośród najciekawszych odżywek na rynku wspomagaczy diety dla sportowców.

siłownia
BCAA, czyli środek o rozdrobionych łańcuchach, to preparat który można polecać przede wszystkim maratończykom. Jest to preparat, jaki redukuje zmęczenie umysłowe podczas intensywnego wysiłku fizycznego. (Reklama: ćwiczenia z hantlami dla pań). To niezwykle ważne, ponieważ jak powszechnie wiadomo, psychika i fizyczność ludzka są ze sobą nierozerwalnie złączone. Jeśli bowiem uda nam się przezwyciężyć tzw. „zmęczenie ośrodkowe”, powstające w mózgu, to i pozostałe części naszego organizmu będą czuć się zdecydowanie lepiej.

Napalm, choć będzie to brzmieć dość bojowo (oczywiste skojarzenia z wojskowym środkiem bojowym), w tym wypadku jest niezwykle pożyteczny. Napalm to unikatowa mieszanina argininy AKG, w formie odżywki przed wysiłkiem, często spotykana w formie płynnej. Podobnie jak BCAA działa i na ciało, jak i umysł, redukując zmęczenie.

Zobacz również

Pomagamy wybrać sprzęt do siłowni

Kto nie chciałby posiadać własnej siłowni w domu, oczywiście nie mówimy o kompleksowym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najistotniejszych urządzeniach rozwijających najczęściej używane grupy mięśni.


(Reklama: odchudzanie na siłowni). chyba najczęstszy spośród większości używanych przez nas suplementów diety. Brana jest głównie po to, by nabrać masy mięśniowej. Zgodnie z prawdą, jaka zna każdy kulturysta – najpierw masa, potem rzeźba! Kreatyna jest przy tym także jednym z najbezpieczniejszych tego typu środków.

Jednym z najbardziej popularnych wytwórców wszelkich odzywek i suplementów diety dla kulturystów jest z kolei przedsiębiorstwo Activlab, jakie oferuje wszystkie z wspominanych wyżej produktów, a także wiele innych. Popularność marki Activlab z pewnością czyni ja marką godną zaufania. Activlab - odwiedzić-> sklep.sport-max.pl/ -


Źródło:
Redaktor: PP2.0
18/07/12, 10:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.