Pomysły na nowy styl pomieszczenia

Odświeżanie mieszkania czy domu to nie tylko zabieg kosmetyczny. Po kilku latach kolory ścian bledną i brudzą się, a miejsce staje się nieatrakcyjne. To zauważalny impuls do remontu i idealne usprawiedliwienie metamorfozy wystroju.
Nowy wystrój (świetna strona) pomieszczenia nie musi oznaczać generalnego remontu i wymiany mebli. Czasem to tylko zmiana kolorystyki, lub - przejdź po tym linku - wkomponowanie w wystrój naklejki na ściany. Najchętniej chwytamy za pędzel na wiosnę, kiedy zmienia się aura i pogoda.

Prostą i relatywnie tanią metodą na metamorfozę wnętrz jest fototapeta. Druk wielkoformatowy może być zastosowany do dekoracji ścian, szaf i drzwi wewnętrznych. Przy aranżacji pokoju dziecięcego można użyć naklejki 3D i różnego rodzaju szablony.

Prasa drukarska
Abecadło na czasie We współczesnych stylizacjach pomieszczeń mieszkalnych, ostatnio wkomponowywane są szablony liter dla określenia przeznaczenia pomieszczenia lub podkreślenia słowa określającego poglądy czy atmosfery miejsca na wybranej ścianie, stosując kontrastową kolorystykę. Pomysł sprawdza się doskonale we wnętrzach urządzanych na styl skandynawski i minimalistyczny. Prosta rozwiązania powodują, że większy napis na jednolitym tle jest dobrze widoczny i sam w sobie wystarcza za dekorację.

Litery przyklejane na ścianę, do ułożenia na regale, czy też haftowane na tkaninach, nadają się do urozmaicenia różnych typów wnętrza. Kochają je zarówno aranżacje minimalistyczne jak i ozdobne. Trzeba tylko podjąć decyzję jaką wybrać czcionkę, typ informacji lub sentencję.

Zobacz również

Ociepl swoje domowe ognisko niepowtarzalną głębią fascynujących obrazów!

łóżka
Tendencje w aranżacji wnętrz ulegają zmianie na równi z kierunkami w modzie odzieżowej. Poszczególne detale dekoracyjne, dostępne są nie tylko w przystępnych cenach, ale i w ogromnej palecie wzorów i kolorów. Osoby ceniące sobie pełną serię dodatków sugerowanych obecnym trendem, mogą dobrać od stroików na stół po fototapety na ścianę w rożnych sklepach.


Dodatkowe informacje w tym temacie mogą Państwo znaleźć na stronie we Wrocławiu


Przeczytaj polecaną ofertę firmy: Drukarnia Kid
Podpatrzone na: Drukarnia Kid
18/08/13, 07:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.