Moda na e-papierosy

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Od pewnego czasu w Polsce klimat dla miłośników tytoniu staje się co raz bardziej niekorzystna. Narzuca się kolejne ograniczenia prawne. Delektowania tytoniem w miejscach publicznych zabrania się na obszarze całego państwa. Pewne magistraty dodają do tego szlaban na papierosy w parkach i na placach zabaw.

Zobacz tutaj, sprawdź ofertę (http://www.inmed24.pl/termometry-c20) naszej firmy a z całą pewnością znajdziesz coś ciekawego. Zapewniamy bardzo niskie ceny, więc się nie rozczarujesz!

Coraz to nowsze badania wskazują na tragiczny stopień oddziaływania nikotyny na kondycję człowieka. Nie ma co ukrywać, porzucenie uzależnienia jest niesamowicie trudne i nie wszyscy potrafią przez to przejść.


Nikotyna podporządkowuje umysłowo i fizjologicznie. Do pragnienia wzięcia porcji tego związku chemicznego dołącza kwestia przyzwyczajenia. Długodystansowych kopcących niełatwo odciągnąć od tytoniu w trakcie spotkań albo kiedy próbują się rozluźnić po stresującym dniu pracy.

Czy chcesz przestudiować nowe materiały na opisywany tu problem? Kliknij zatem ten odnośnik i zobacz więcej porad pod linkiem o pokrewnej tematyce.

Ratunkiem na te znaczące sprawy są epapierosy.

E-papierosy z pozoru mogą się wydawać dziwne, ale kryją w sobie wiele mocnych stron. Po pierwsze, nie ogranicza się palenia ich w kawiarniach i restauracjach. Dymek, który robi użytkownik, jest zupełnie nieszkodliwa dla reszty ludzi. Ba, jeżeli w sztucznym papierosie będzie dodatkowy wkład, Chmura może dawać naprawdę przyjemny zapach.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Papierosy elektroniczne niosą pomoc dla chcących zerwać z papierosami. Dzieje się tak, ponieważ posiadają obniżoną dawkę nikotyny, którą da się dowolnie regulować. Wygląda to jak funkcja plastra nikotynowego. Przywiązanie mentalne od tradycyjnego papierosa jest wymienne na przyzwyczajenie się do elektronicznego. Długodystansowy nałogowiec, który rzucił nałóg, nierzadko musi coś trzymać w dłoni, bo przyzwyczaił się do trzymania w nich peta. Teraz nie musi z tego rezygnować.

Zobacz również

E-papieros – niemożliwy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z najbardziej popularnych technologicznych propozycji XX wieku. Mimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu twórca e-papierosa mógłby zostać uznany za nieszkodliwego szaleńca, dziś jego wynalazek cieszy się popularnością. Na czym polega pomysłowość tego odkrycia? Przede wszystkim na niskiej szkodliwości jego działania. Tradycyjny papieros, oprócz nikotyny, gromadzi w sobie nie mniej niż 200 substancji chemicznych, z których każda oddziałuje negatywnie na nasze samopoczucie.


E-papierosy to również popularny dodatek, lubiany w otoczeniu młodzieży, troszczącej się o planetę i formę. Nie powodują zmiany barwy palców ani zębów. Są pociągającą odmianą dla każdego, kto nie są przywiązani do nikotyny. Na rynku aktualnie znajdziesz olejki do sztucznych fajek o różnych smakach. W ofercie dostępne są wonie owocowe, fajkowe itd.. Palenie po raz pierwszy może być smaczne!

Myślę, iż ten krótki artykuł przekonał Cię, fanie tytoniu, do wyboru e-papierosa. Zyska na tej decyzji Twoje zdrowie, Twój komfort oraz otoczenie. A, najważniejsza sprawa, nowoczesne epapierosy i niezbędny do nich e liqiud są o wiele mniej kosztowne na co dzień, niż ich śmierdzące odpowiedniki!
Redaktor: k.s.
19/08/05, 12:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.