W jakie gry strategiczne można grać

Spory procent społeczeństwa posiada już dostęp do internetu i to na tyle dobry, by można było grywać w gry multiplayer. Wyliczać zalety rozrywki wieloosobowej chyba nie trzeba, mam rację? Lecz gdyby ten tekst zobaczył dyletant internetowy, napiszę wprost: zmagania multiplayer to kompletnie nowe emocje.
Walka z żywym wrogiem dostarcza o wiele więcej wrażeń i wyzwań, niż rywalizacja z komputerową inteligencją. I to praktycznie w wypadku każdego typu gier komputerowych! W co grać zatem?

Kochającym gry wyścigowe bez wątpienia spodoba tryb ścigania się z sąsiadem, rodzicem albo znajomym z sieci. W tańszym przedziale kosztowym rekomenduję bardzo Need for Speed: The Run. Dla dysponującymi większą gotówką proponuję Formułę 1 2012.

Gry bitewne, czyli inaczej gry strategiczne oraz gry mmorpg, np.

Tylko teraz oceń (http://lombardpiaseczno24h.pl/) ten tekst, który jest niesamowicie zajmujący. Wykonaj to właśnie teraz! Zobaczysz, że naprawdę trzeba to zrobić!

, to gatunek silnie stymulujący inteligencję. Warto wiedzieć, że najbardziej grywalne gry multiplayer teraz to Starcraft II, kontynuacja ultragrywalnej pozycji, która jest państwowym sportem w Korei, najnowsza gra serii Heroes of Might and Magic, strategii turowej niewiarygodnie wciągającej oraz Total War: Shogun 2.

Zobacz również

Porządne obuwie to podstawa przy aktywności sportowej

Starsi ludzie zazwyczaj bez przerwy narzekają na nowe czasy. Dawne lata były dobre, a obecne, które stworzyły komputery, rozwój technologii i nowoczesne rozwiązania, są złe, gdyż komputeryzacja zabiera zawody ludziom, którzy w dawnych, dobrych czasach musieli mieć znacznie więcej obowiązków, a do tego sądzą, że urządzenia elektroniczne powodują, że ludzie robią się głupi i leniwi. W paru tematach trzeba im oddać honor: środowisko młodzieży stało się dość leniwe, coraz mniej młodych ludzi uprawia sport dla samej frajdy. Z drugiej strony przypatrzmy się produktom, które współczesne technologie dały sportowcom i temu, o ile bardziej komfortowo, bezpieczniej i zdrowiej zabierać się do tego typu zajęć jak piłka nożna czy jogging.


gry, gry internetowe, gry online
Gry strzeleckie – First Person Shooter - są rewelacyjne do grania online. Na topie utrzymuje się od lat saga Call of Duty. Warto także sięgnąć po klasykę, czyli po słynnego Counter Strike, władcę kawiarenek internetowych. Z najnowszych produkcji sugeruję strzelankę Battlefield 3.

Gry sportowe to przede wszystkim piłka nożna. Tutaj konkurują ze sobą dwie gry komputerowe: Pro Evolution Soccer oraz seria Fifa. Nie odpowiem, która z nich jest bardziej warta uwagi. Odróżniają się mechaniką oraz możliwościami dla gracza. Proszę przejrzeć opinie w branżowych miesięcznikach, takich jak Cd-Action.

Gry przygodowe to ginący rodzaj. W tym przypadku postaw na starsze pozycje - seria Syberia oczaruje ciebie fantastyczną oprawą i fascynującymi tajemnicami, a surrealistyczne przygody w Monkey Island rozbawią do płaczu. Przydatna uwaga – mało która gra przygodowa ma tryb sieciowy. Wiekowe produkcja możesz wyświetlić na monitorze, czerpiąc z rozwiązań, jakie dostarczają emulatory gier.

Gry zręcznościowe to dziś głównie dwa tytuły: seria Assasin’s Creed oraz Uncharted. Obie fantastyczne i grywalne na wielu platformach.

Lecz gry online to nie wyłącznie te dostępne w pudełkach. W Internecie znajdziesz całą masę gier browserowych, w które da się grać wprost na Chromie lub Internet Explorerze. Działają przy pomocy techniki, która animuje nieskomplikowane animacje flash. Wśród takich niewymagających gierek królują gry logiczne - tryktrak, szachy, arcade. Buszując po Internecie zobaczysz też gry za darmo.
19/03/13, 07:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.