Wygrzewaj się na piasku w majowym słońcu

Projektowanie czasu wolnego to fajne zajęcie. Naturalnie, jeśli odpoczynek projektuje się na kilkanaście tygodni przed wyjazdem. Poszukiwanie miejscówki na majowy urlop w kwietniu to fatalny pomysł, który zapewni jedynie dużo zdenerwowania. Dlatego zastanów się nad majówką już teraz. My polecamy ciekawe rozwiązanie: majówka nad morzem.
Morze, Bałtyk
Przebywanie w czasie upalnych dni majowych nad naszym morzem posiada same mocne strony. Po pierwsze, w pensjonatach i na promenadach nie będzie tłumów – masowe najazdy odwiedzających występują przede wszystkim latem. Po drugie, czasem w maju jest lepsza pogoda niż w lipcu, który bywa wilgotny. Po trzecie, byczenie się kilka dni nad morzem potrafi dodać sporo świeżej energii i podratować kondycję psychofizyczną. Najbardziej dobry dla zdrowia jest jod. Badania wykazały, że szum wody posiada działanie relaksujące. A nasze polskie morze szumi naprawdę pięknie.

Jeżeli szukasz miejsca na spędzenie urlopu nad morzem, proponujemy region Pomorza Zachodniego. Interesującym punktem jest malownicze miasto Kołobrzeg. To obowiązkowy dla każdego, kto pasjonuje się dawnymi dziejami i zabytkami. By zarezerwować noclegi w tej miejscowości, do Google wpisz hasło „pensjonaty”.

Zobacz również

Święta nad Bałtykiem

Mierzeja Helska, morze
Trzymanie się obyczajów to dobra sprawa, pomaga znaleźć pewny punkt w życiu. Czasami jednak miło jest porzucić rutynę i przedsięwziąć coś świeżego. Dlatego świetnym pomysłem na nadchodzący rok może być Wielkanoc nad morzem!


Dysponujesz sporą ilością pieniędzy? lubisz wygodę i zamierz spędzić te parę dni w ekskluzywnych warunkach? Do Google wstaw słowa „ apartamenty apartamenty gdańsk Kołobrzeg”.
Morze, Mielno
Jeśli nie chcesz spędzać majówki w mieście, polecamy zaciszną wieś Grzybowo (kliknij), która leży w sąsiedztwie Kołobrzegu. Żeby znaleźć i zabukować noclegi w tej miejscowości do wyszukiwarki trzeba wkleić frazę „Grzybowo pensjonaty”.

W aktualnym roku ilość wolnych dni na początku maja będzie spora. Pierwszy dzień miesiąca będzie w środę, co powoduje, że do pracy trzeba będzie wrócić dopiero 6. maja. O ile naturalnie wcześniej zaklepie się urlop na 2.05. Nie ma co czekać, już dziś zarezerwuj sobie wypoczynek nad Bałtykiem i zamów u szefa wolne na drugie maja.
20/10/03, 07:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.